slaba vydrz partnera

Príspevok v téme: slaba vydrz partnera
vevet

Ludia, poradite niekto? Z mojim priatelom sa mame strasne radi, ja som uz skusenejsia no prenho je to prvy vztah. Nas problem je ze on strasne kratko vydrzi, len jednu dve minuty. S takym rychlikom som sa este nestretla. Inac nasa predohra trva niekedy aj dve tri hodiny. Moze mi niekto poradit nejaky osvedceny prostriedok aby sme to predlzili??? Prosim prosim prosiiim.....

vevet

hmmm.. a co si myslite o prostriedkoch ako je napriklad valopron ci prelox?? Oplati sa nam do toho investovat?.. nieje to predsa len najlacnejsia vecicka.

cironka

moj partner vydrzi tiez malo. raz sme boli na svadbe, vypili sme si a sex potom bol super. ja som uz nevladala a on mal este vzdy vydrz. ale... furt si vypit pred sexom aby vydrzal... to mi nepride najlepsi napad. nezazlievam mu to, ale... v kutiku duse mi to aj vadi. ja si este ani neuvedomim ze nieco je, a on uz konci...

lynxase

No ja mam tiez slabu vydrz ale da sa to urobit s gumou vtedy je vydrz o dost lepsia a uplne naj je ked si vypijem ale nie ozrat sa ! ! ! len tak do nalady vtedy vydrz dost dlha . . . tak vyskusajte toto hadam pomoze