Prosim poradte mi...Budem vam vdacny

Príspevok v téme: Prosim poradte mi...Budem vam vdacny
tomas21

Caute..poradi mi niekto???Neviem co mam uz robit...Mam priatelku 2,5roka a velmi sa lubime,no problem spociva v nasom sexualnom zivote...Nie ze by sme sex nemali..mame ale menej....Ona patri medyi tie vynimky bab,ktore to tak nepotrebuju....A ja nechapem,ze napr.po dlhej dobe lezime spolu v posteli a ju ani nenapadne myslienka na mna :(....Pritom,ja som normalny zdravy chlap..a chcem sa castejsie milovat s priatelkou ako sa miluje kazdi iny,ale proste to nejde:(....Mozno sa aj snazila to napravit niekedy...Ale za nejaky tyzden ,dva sa to opet vratilo do starych kolaji.......Ale velmi ju lubim,ale nechcem ju stratit a to nikdy

nomore3

Pridam aj ja svoj nazor.Situaciu, kt. opisujes celkom dobre poznam, ale z tej druhej strany. Asi viem ako sa citi tvoja priatelka. Podla mna ta velmi lubi, tak ako ja svojho priatela.Proste si myslim,ze ide o to, ze tento nechutne uponahlany zivot nas vedie k neustalym stresom a povinnostiam, ze obcas uplne zabudame na take veci ako sex a dokonca na to nemame ani chut. presne to poznam.studijne povinnosti, vecne nahananie a problemy ma rovnako vedu k nechuti na sex. Ale nebud zufaly..Ono sa to zmeni, pretoze ako usudzujem podla vlastnych skusenosti, su obdobia,ked na to mam este vacsiu chut ako priatel a vtedy sa tomu obaja cudujeme.Proste netlac na priatelku, lebo sex je hlavne o psychike..ver mi, ze ked bude v pohode, tak aj sama to navrhne..A dolezite je vytvárat situacie, kde ste spolu, sami dvaja, najma vikend niekde na chate..alebo sa chodte spolu zabavit niekam na dobru hudbu a ver mi, ze po par deci vinka a dobrej nalade to bude skvele..Drzim palce, a uvidis ze sa to zlepsi:-)

tomas21

Ahoj Janula6....Dala by si mi na seba e-mail...Mozme pokecat este..........A chcel by som odpovedat aj...Supe...Ano rozpravame sa o tom..Ona mi vravi,ked sa rozpravame o tom,ze nepotrbuje to tak k zivotu..a neciti taku tuzbu po tom az tak casto...a ja by som to chcel nejak zmenit

supa

Este sa ta opytam.Rozpravali ste sa spolu o tomto probleme?Ona sama ti povedala,ze sex nepotrebuje,ci si si to z jej spravania domyslel?

bobby

ja som s priatelom zacala uzivat pripravok MACA, hladali sme nieco co by zvysilo chut na sex a zvysilo citlivost a toto fakt odporucam kupujem to cez www.bioaktiv.sk

janula6

byt tebou tomi, tak neprepadam zufalstvu. mozno sa to casom zlepsi, ked budete spolu byvat castejsie ako 2-3 hodiny 3x do tyzdna, mat vlastne byvanie...a je zname, ze zeny su na "vrchole" chuti ked maju okolo 30, kym muzi najradsej a najcastejsie sexuju uz okolo 20tky. teda tak sa vravi. mna by to teda malo este len cakat :)musim povedat, ze svojho priatela moc lubim, sme spolu uz dlho, a ten sex mi tiez niekedy ku stastiu nechyba. a to som uz aj vysadila HAK. v mojom pripade mi sice chut trochu odoberaju aj zdravotne problemy...ale co sa mi potvrdilo ako najlepsi recept na nechut na sex- ROBIT TO CO NAJCASTEJSIE!!! :)) viem ze to znie divne, ale je to tak. napr. niekedy nemam chut na sex napriek tomu, ze som ho tyzden alebo aj viac nemala. ale ked sa niekedy "premozem" a milujeme sa, na druhy den znova, tak sa stava, ze chcem kludne aj na treti :)inak teraz som o tom citala aj jeden clanok, kde to odporuca aj sexuolog- nieco take, ze ked nemame chut, tak si mame sex naozaj "zaradit do kalendara"- nieco ako "streda-robit treba" :)a v sobotu tiez :)no a niekedy sa ta stratena chut znova najde. u mna to funguje. drzim palce.