MUDr. Ľubica Bognárová Topoľčany - gynekologička

Príspevok v téme: MUDr. Ľubica Bognárová Topoľčany - gynekologička
jancecka

Ahojte všetkým, potrebovala by som zohnať telefonický kontakt na túto lekárku, ale nedarí sa mi ho na nete zohnať, aj na informácie som volala a nič. Nemajú ho. Možno tu nájdem nejakú jej pacientku a rada mi ho poskytne. CHcela by som sa dať preložiť k nej, lebo som počula len dobré veci. Ale ak viete niečo zlé,alebo aj dobré, môžete mi napísať. Budem vám vďačná

Jaja26

Chcem sa spýtať nemáte tu niekto kontakt na doktorku Bognerovu ktorý je správny? Ja som jej pacientka ale presťahovala som sa do NR a potrebujem sa jej súrne dovolať ale všetky čísla na ňu su buď zlé alebo ich má vypnuté aj to číslo 038/5363977 ma vypnuté... :-(

dada666

Pani doktorka Bognárová je naozaj zlatá a milá, aj keď je ordinácia už riadne zastaralá, urobí raz ročne všetko čo je potrebné, ale bohužiaľ asi výsledky z vyšetrení už čítať nevie. Mala som dlhodobejšie problém so silnejším krvácaním, ale jediné čo mi odporučila bola antikoncepcia, ktorú som ja odmietla. Trvalo to pár rokov, potom som sa rozhodla pre inú lekárku, ktorá mi hneď pri prvom vyšetrení zistila myóm 10x10 cm veľký. Je veľká pravdepodobnosť, že vzhľadom k veľkosti dieťa už mať nebudem, Je mi veľmi ľúto, že som tak dlho čakala, a nedala sa preložiť už skôr. Som si istá, že tak veľký myóm nenarastie za rok ani dva.

dada

ahojte kocky.citala som vase rubriky.mam tiez nafigu moju gynekologicku,lebo tiez na mna uz kasle.mam problemy ked mam dostat menzes,je my hrozne.mozno uz idem do prechodu mam 43 rokov a ked som jej to vravela,aprosila aby my vzala krv koli hormonom pustila na hlucho.ved jej nieje zle tak naco.ak ma niekto tolko rokv co ja a ma nejake problemy budem rada ak my o tom napise co popripade berie.chcem zmenit aj ja svoju lekarku.moze my niekto nejaku dobru odporucit?budem velmi vdacna dakujem.

majkabe

ahoj jancecka, som veľmi rada že som ti s tým číslom pomohla, ja tam chodím od začiatku a som s ňou veľmi spokojná. Keď som bola tehotná, dala si záležať aby bolo všetko v poriadku, aj vyšetrenia nám robila ako sa má. Fakt odporúčam všetkým!!!!

jancecka

takže, blbosť to nie je, telefón je platný a nie je to Bogdánová ale Bognárová :D už som u nej bola, je veľmi milá a sympatická, poslala ma na kopec vyšetrení, pričom pospišilka mi vravela že to je normálne všetko.

jaja, nečakaj ani deň, daj sa preložiť, Bognárová má ambulanciu pri bývalej Ozete, teraz je to Odeva sa mi zdá,je to vidieť z hlavnej cesty, akurát je tam veľké parkovisko, ordinuje asi od štvrť na osem, neobjednáva sa u nej, ja som prišla o siedmej a bola som sama prvá, ide to u nej rýchlo, a kartu si nemusíš brať, pospíšilke ani nič nevrav, bognárová to všetko vybaví za teba, prídeš tam a povieš, že sa chceš dať preložiť, a oni aj sami pochopia že od pospíšilky, aj mňa tak pochopili, asi tam všetky od nej chodia :D odporúčam :D