Biele vyrazky na zaludi

xxxxx852

www.pearlypenilepapules.cure4ever.com tu je odpovet.....

Alebo ked nechcete minat peniaze ozvy te sa mi ja vam pomozem mam s tym skusenosti vela som cital ucil sa co to vlastne je a preco sa to vobec tvori atd... Vela ludi sa s tym trapi ale pravda je ze 30% ludi to ma a je to uplne NESKODNE skusal som vsetko a po 3 mesiacoch som nasiel to co som hladal.... a do jedneho mesiaca som bol bez bielych vyrazkach treba byt len trpezlivy a mat pevnu vôlu ak chcete napiste mi na moj email a ja vam skusim pomoct ako na to lebo kazdy ma inacej co presne bude fungovat.. na xxxxx852@azet.sk kazdemu pomozem ak sa bude dat

Riita

každá baba dbajúca aspoň trocha o svoje zdravie by si mala pred potencialným sexom dobre prehliadnuť penis a vajcia muža či je všetko O.K. Jasnačka že treba poznať ako má vôbec vyzerať zdravý penis a vajcia :)

sewie

nechcem nikoho strasit, nemusi to byt nic, ale kamoskin frajer mal tiez nejake bradavicky a nechcel ist doktorovi ako vycasina z vas a potom ju nakazil HPV virusom! takze nabrat odvahu a naklusat za lekarom...uz aspon kvoli vasim buducim partnerkam

dobre rano

Tu sa to tiez pravdepodobne jedna o mykoticke ochorenie. Je potrebne navstivit kozneho lekara alebo urologa. Ak biele flaky a skvrny nastali niekolko dni po nechranenom pohl. styku bolo by dobre navstivit gynekologa ktory navstevuje aj vasa partnerka aby ste sa obidvaja liecili. Gynekolog mnohokrat lieci aj mykozu muzov ako aj pohlav. prenosne ochorenia. Je potrebne liecit oboch partnerov naraz!

anonymteen14

Čaute chalani .... Niečo som sa dozvedel o tom, lebo ma to trápi už dlhšie ... Čiže jedná sa o vyrážky na oblúku žaluda ? Minimálne z stejto konverzácie som sa dozvedel že je to celkom bežné, ale tiež neviem čo s tým ... Inde som sa dočítal, že sa to NESMIE odrezávať a podobne ... Ak vám to veľmi prekáža, dá sa s tým ísť ku doktorovy, aby to chirurgicky odstránil, čo vraj môže mat následky . Niekde som našiel aj článok o bradavičnom penisu, alebo nejako tak sa to volalo, ktorý do tejto témy podľa mňa nepatrí. Ďalšia možnosť je vraj pohlavne prenosný HPV vírus, čo sem asi tiež nepatrí. Neviem, ktoré z nich je správna možnosť ale mne po prečítaní týchto komentárov a zistení že to je pomerne bežné odlahlo, aj keď som z toho zmetený, hanbím sa za to a neviem čo s tým . Netuším či existuje nejaká mastička alebo liek určený na tento problém, dúfam že áno a že to sem nejaký dobrák napíše, poprípade aj odborný názov tochto úkazu.

snao88

aj to je tam pravda na prustenci nie? mas aj ty tam? jajajajaajajaja vlemo zle mse na tom chlapce musime ist na hrachovo

seman

ja som mal tiez take male biele a mal som od doktora nejake antibiotoka nepomohlo potom mi kozna poradila mast canesten tiez nic a teraz mam mast CICALFATE a zacalo to myznut zmensovat sa skus mozno pomoze dostat v lekarni cca 400sk