Biele vyrazky na zaludi

madhaus

caute chalani....takže ako vsetci vy ostatni mam aj ja taky problem...mam take bradavicky pod zaludom...neviete nahodou co s tym mam robit??niekto tu napisal že to je normalne...ale mne sa to nezda...tiež viem že potrebujem nejaku mast na to ale nevie aku...poradte mi prosim vas...

jjer

cau mam na semennikoch vyrazky take biele a aj na konci zaluda ale skoro ich ani nevidno. Neviete mi niekto poradit co to je a ci jeto vazne ????

rako

Pri pohlavnom styku som nachytal od baby niečo. Sú to také vyrážky pod žaluďom a pod kožou na penise a vačku na vajciach. Bol som s tým u kožného lekára. Liečil to antibiotikami a mastičkami.Tvrdil, že kje to vyliečené, no tie vyrážky stále mám. Ako sa toho zbaviť? Ďakujem vopred za radu

vandrak

podľa mňa sú to bradavice...
skúste pozrieť na nete niečo o bradaviciach na pohlaví...
a keď to nebudú oni tak potom to nevadí...

qqqer

Neviem co tu zase riesite ti male vyrazki ci co to je je uplne normalne ma to kazdy treti chalan .Mam to ja moj brat aj moj kamos.Cize ziaden strach

tomaš

caute mam problem na zaludi mam virasky nie na spicke ale blisie k teli neviem co stim vizerato ako viraska ale.ale to vicnieva a je toho dost cO stim nemoze to bit od potu alebo od coho poradte prosim!
dak

lokomotiva

cau mam dost podobny problem, hocikolko krat sa sprchujem, z vecera do rana mam tiez daco biele, nejaka hmota, pod zaludom, ale vyrazky to niesu...o tych vyrazkach som tu uz daco poprecital. najdi si to tu na stranke...