Rozsirene pory

Katka_ns

Ahoj. Presne s týmto som mala roky problém aj ja. Skúšala som všetky možné značky kozmetiky,bola som u kozmetičky,kožnej atd a na tuto vec mi nikdy nič nezabralo. Až pred rokom som objavila kozmetiku,ktorá je prírodná a zaberá na 100%. Už som bola skeptická že nájdem niekde niečo, čo mi konečne zaberie,ale predsa :) Mám doma pár prípravkov, s ktorými som nadmieru spokojná a ak máš záujem o čo ide alebo treba poradiť napíš mi na moju stránku ? tu posielam aj link,ako ma nájdeš www.facebook.com
Krasny dnik

500xka

ja som na pory pouzivala kvetovu vodu mata z bio-bachovky a pokozku mi najskor upokojila, rozziarila a asi do mesiaca som si vsimla ze mam pory mensie a menej viditelne

daniellla999

na rozsirene pory som pred casom objavila na notine estee lauder serum a po mesiaci uzivania mam pocit, ze mam pory vyrazne mensie

Sewerka

ahojte :)

tiež som mala veľmi dlho akné a podarilo sa mi ho konečne zbaviť v 25 rokoch ... objavila som OCM a je to fakt super, za seba môžem len odporúčať ... inak super bol gél od LRP ... krásne vysušil a vyhladil pleť a ostalo mi posledné balenie z ktorého som skoro nič neminula tak ak by mal niekto záujem ozvite sa :) ponúknem dobrú cenu ... a ako tu už bolo spomenuté veľa piť, žihľavový čaj a veľa vitamínov ...

simka111

čistenie pleti veľmi pomôže, celkovo pleť potom pôsobi už len na pohlad sviežejšie a oveľa lepšie na nej drží mejkap, len treba nájsť dobrú kozmetičku

pefed

mne velmi pomohlo daily scrub Garnier a seria Purifying care od annamarie borlind. pouzivam to doteraz a uz nemam take viditelne dierky, otvorene pory a tiez sa mi tak nemasti plet. mne toto velmi pomohlo, ale musim to pouzivat kazdy den.

riko018

cital som tu velmi vela nazorov a mam podobny problem rozsirene pory a tzv dierky na tvari.stale ma to trapi a chcem sa toho zbavit,nech to neni take viditelne.poradte nieco ucinne co fakt pomoze.alebo ist na cistenie pleti?fakt nevim dikes

Veronika 240

Vidim, ze viaceri tu mate problem s tzv. dierkami alebo malymi jazvyckami po stopach akne alebo poroch..Mne velmi pomohol pripravok od zn. Forever Living - konkretne Forever Alpha E-Factor..Je to trocha drahsie, ale vdacim iba tomuto produktu!

SISAMEJ

tam mam taky isty problem , neviem co uz mam pouzit, okrem vseliakych "receptov", by som fakt chcela poradit aka kozmetika pomaha ..