HPV

Príspevok v téme: HPV
zhrozena

Az sa trasiem od placu, je mi strasne, akurat dosli vysledky z mojho pap testu a zistili, ze som bola vystavena virusu HPV. Okrem manzela a panica som nemala nikoho. Trapi ma obcasne svrbenie a palenie posvy. Co robit? Ako som sa mohla nakazit? Dostanem rakovinu? Vraj o rok mam prist na pap test zase...Mozeme sa s muzom este milovat? Treba pouzit kondom? Je mi priserne, paneboze, toto som necakala. Co povedat muzovi? Musi ist na vysetrenie aj on? Ma to on?

RNG

evelina, zhubne zmeny na krcku sposobene hpv sa daju obratit naspat. Potrebuje to okrem entiviralnych(abu dalej neskodili) aj regeneracne, ako I3C a DIM, v klinicky ucinnych davkach, 3x300 mg denne.
A plno antioxidantov, okrem zelenin a ovoci aj
2x300 mg alfa lipoickej kyseliny.

A nezabudaj na cierne ribezle a cucoriedky,cernice, aroniu a brusnice tie maju velke obsahy antioxidantov. ja ich jem, kazdodenne(resp pijem, cierne ribezle mam len v koncentrovanej nesladenej stave.). A beriem 100 mg extraktu z hroznovych semien(95%PAC)

evellina

margo...dakujem velmi pekne,pozriem si tu stranku,ale konizacii sa uz asi nevyhnem,dufam ze to zvladnem...skusim zmenit aj stravovanie,ale mam pocit,ze nepoznam v okoli osobu,ktora je tolko surovej zeleniny a ovocia ako som ja.A o kyslej kapuste ani nehovorim.Ved ja som v zahranici a tu som ludi naucila jest pravu slovensku kapustnicu...pred tyzdnom som kapustnicu varila pre 20 ludi,ja osobne som ju jedla tri dni...no neviem ,pozriem tu stranku a skusim detoxikovat organizmus,ale tie vitaminy budem brat nadalej,lebo mi velmi pomohli na plet.O 2 tyzdne cestujem domov a uvidim co budem mat nove u lekara...dam vam vediet...zatial ti pekne dakujem,aj za to info ohladom konizacie,ja sa totiz velmi bojim lekarov a neviem ako toto prezijem...dik

RNG

Wobenzym je dobry, ale dnes su uz aj ovela silnejsie enzymi a podstatne lacnejsie, ako Wobenzyme.
Pancreatin napr prichadza v koncentrate 6:1, kde v 1 tabletke je ekvivalent 1400 mg pankreatinu, Multi enzyme a 4x tak silny Super Multienzyme su ovela silnejsie a ucinnejsie, ako Wobenzyme. Marne, vyvoj v doplnkoch ide rychlo dopredu.
Az mas zaujem, obrat sa na predavacky v mojich obchodoch, tie ti menovane enzymi vedia zohnat.

margo

Este nieco, evelin, citam, ze sa tlacis kadejakymi vitaminovymi preparatmi a doplnkami. som presvedcena, ze prechod na surovu stravu by bol ovela osoznejsi, ako to vsetko, co si uz doteraz pojedla.
wobenzym- je uplne postacujuci. poznam osobne ludi, ktori sa pomocou surovych zeleninovych a ovocnych jedal, wobenzymom a konzumaciou olejnatych semien plus postami dostali z rakoviny, cukrovky... atd. mrkni si tu stranku.

margo

Evelina, prepac, dlhsie som tu nebola. Pytala si sa na konizaciu. Zakrok je v pohode, robi sa v narkoze, potom nic neboli. Mala som iba trocha krce, lebo sspolu s konizaciou sa zvykne robit aj kyretaz (na rozbor, ci aj sliznica maternice neobsahuje poskodene bunky).
ziadnu kolposkopiu na potvrdenie uz nebolo nutne robit, cyto (opakovana) bola jednoznacna.

co sa tyka wobenzymu, treba aspon 3xdenne po 8 az 10 tbl, vybrat celu 800 kusovu pikslu. kapustova stava- mam to od lekarky, ktora velmi uspesne lieci zmenou stravy (surovou stravou). pozri viac na www.svz.szm.sk
ak aj surova strava zdanlivo nepomoze, urcite neposkodi. poznam ale vela ludi, ktori detoxikovali pod odbornym vedenim tejto pani doktorky a ich zdravotny stav sa vyrazne upravil.

evellina

RNG..prosim ta o radu...dochadza mi Wobenzym,chcela by som si dokupit dalsie tabletky,ale pred tym sa ta chcem opytat,ci su aj nejake silnejsie enzymi,teda nie zeby som bola nespokojna,prave naopak,ale kdesi som citala,ze wobenzym je uz starsi doplnok a ze tie novsie su silnejsie,len neviem ako sa volaju a zaujima ma aj tvoj nazor,ci mam si dokupit wobenzym,alebo nieco ine..prosim ta ,porad mi...dakujem..

evellina

mikri...beriem ZINOK (f.walmark),SELEN (f.walmark),LACTOBACILLUS ACIDOPHILUS (f.institut rosell,montreal kanada),Wobenzym-vsetky tieto vitaminy mam kupene na slovensku,akurat ALOE VERA som si kupila v nemecku od f.sanct bernhard a beriem este aj Indonal,ale ten som zacala brat len pred tyzdnom a plet sa mi vyrazne zlepsila este pred indonalom,ked som len zacala brat tie vitaminy,ktore mi poradil RNG.Asi po 2-tyzdnoch,ked som zacala brat tie vitaminy ,tak mi vsetky zapalene,cervene vyrazky z tvare zmizli a vsetko sa mi uplne vyhladilo,tak si myslim,ze su na nieco dobre.A stale mam peknu plet,uplne hladucku...velmi ma to tesi..skus aj ty,mozno ti to pomoze.Ja by som o 2 tyzdne mala pricestovat na slovensko a chcem si dalsie vitaminy zakupit uz od RNG,vyskusaj...drzim ti prsty,lebo viem ake to je ked su problemy s pletou,ja som pred tym nikdy nijake problemy s pletou nemala,ale pred rokom po jednej menstruacii,neviem co sa stalo,ale strasne som sa obsypala a cely rok som uz mala zapalene,cervene a bolave vyrazky,ktore mi az teraz zmizli od tychto vitaminov co mi poradil RNG,za co mu velmi dakujem...drzim ti prsty..

mikri

evellina: ktore z tych vitaminov beries? Indonal, lactobacilus bulgaricus, wobenzym, zinok, selen, aloe vera? Zinok selen a aloe su v jednom alebo kazde beries zvlast. Tieto vitaminy mas od RNG alebo si si ich zohnala od inakial? Beries este nieco ine? Ja mam tiez problemy s pletou. Teraz som zacala uzivat candimin - oreganovy olej po kvapkach....