HPV

Príspevok v téme: HPV
zhrozena

Az sa trasiem od placu, je mi strasne, akurat dosli vysledky z mojho pap testu a zistili, ze som bola vystavena virusu HPV. Okrem manzela a panica som nemala nikoho. Trapi ma obcasne svrbenie a palenie posvy. Co robit? Ako som sa mohla nakazit? Dostanem rakovinu? Vraj o rok mam prist na pap test zase...Mozeme sa s muzom este milovat? Treba pouzit kondom? Je mi priserne, paneboze, toto som necakala. Co povedat muzovi? Musi ist na vysetrenie aj on? Ma to on?

RNG

inac prave mi napisali viaceri, ze maju chaparal vypredany udajne.
Nuz obchody mi nedali dosat skoro vediet aby som im poslal dalsiu zasielku....

RNG

nech ti to niekto objedna hned teraz. Obvykle dorucia za 2-3 dni, ale by som za to nedal ruku do ohna. Objednavaj z Luceneckej predajne v pracovnej dobe.

evellina

RNG...ked si ho u teba objednam,za kolko dni mi asi pride balicek postou???...lebo ja pridem domov zo zahranicia o tyzden a hned odchadzam na dovolenku...dakujem..e

RNG

evelina, chaparal nie je na zozname.
pozri si napr
sacredmedicinesanctuary.com
......
V USA bol proti chaparalu velmi silny tlak orchestrovany farmaceutickym priemyslom, lebo to je silny konkurent antiviralnym drogam.A ovela bezpecnejsi.

Vo vacsich davkach ale moze poskodit pecen a tento fakt pouzili na potlacenie chaparalu na uroven nie bezpecnych(generally unsafe v roku 1974) ale nevedeli to dotlacit az na uroven nebezpecnych(unsafe and harmful) lebo nemali dost dokazov. V davkach, ktore odporucaju vyrobcovia(lebo zostalo to legalne na predaj a pouzitie)nie su dosial ziadne problemy.
FDA striehne na take problemy a keby mali evidenciu, tak ako napr uvadzanych 35 pripadov na efedru(ma Huang),okamzite by chaparal stiahli z trhu.
Takze ked sa napriek tlakom chaparal udrzal na trhu dosial, nevidim dovod, aby som ho nepropagoval na silne viralne infekcie.
Ked FDA za vyse 35 rokov predavania a pouzivania chaparalu nedokazala najst par pripadov, kde by dokazala jeho skodlivost v odporucenych davkach, tak asi je dost bezpecny.Lebo snazia sa velmi....

RNG

kilecko, mna stoji ten podnikl na Slovensku vyse 100 tisic korun mesacne a z mojich penzijnych fondov si viac nemozem dovolit. Ja nie som milionar ale obycajny maly vyrobca suciastok pre letecky priemysel.
A ked sa tie obchody nerozbehnu, pre nedostatok penazi ich budem musiet zavriet.Uz som na tom stratil niekolko milionov.
Lubim takych, co sami neurobia pre svojho blizneho nic, ale su ochotni kritizovat druhych!
Co si ty osobne urobil pre niekoho??

RNG

margo, na I3C je plno literatury, takze nerozsiruj tu propagandu proti a radsej si to sama najdi a precitaj. Nakoniec aj v samotnom fore boli uz zeny, ktorum sa diagnoza zlepsila branim indonalu.

evellina

RNG..prosim ta ,chcem si objednat CHAPARALA,ale nemozem to najst v tej tabulke(reklame)a chcela by som si o tom nieco aj precitat,prosim ta porad mi,kde to mam vyhladat...dakujem e.

evellina

margo...takze ked uz raz mam nejake dysplazie,tak sa nemoze stat,ze napr.imunitny system si s tym nejako poradi a ze to vycisti???...mozes mi napisat,po ako dlhej dobe ked ti zistili nejake zmeny na krcku ti robili potom konizaciu??..mne to lekar zistil v juni a v septembri mi ma este len odoberat vzorku na expertnu kolkoskopiu..neriskujem ked tak dlho cakam???...to uz naozaj nic nepomoze,len odrezanie z krcka??..ozaj a co ak su aj nadalej vysledky zle a musia odobrat celu maternicu??..co potom??ako funguje telo??..da sa aj bez maternice milovat??..

kilecko

margo, tiez milujem takych, co napisu, ze treba jest brokolicu a nador z mozgu zmizne...Su to sarlatani, ktori chcu zarobit, keby RNG chcel pomoct, daval by svoje produkty zadarmo, nebral by za nich prachy, keby bol taky velky samaritan...