orálny sex

Príspevok v téme: orálny sex
biela mačka

Neviem, či je to vhodný príspevok pre túto stránku, ale napriek tomu vás skúsim požiadať o radu. Mne sa páči, keď priateľovi poskytnem orálny sex. Síce ma o to nežiada, ale mám radosť, keď pri tom slastne vzdychá. Ja by som tiež veľmi rada bola láskaná ústami a jazykom od neho, no ziaľ za tri roky čo sme spolu, to spravil len dva razy, aj to veľmi krátko. Bola tam nejaká pusa, krátke oblízanie jazykom. Mala som pri tom orgazmus a tak si veľmi prajem, aby mi to priateľ robil častejšie. On mi to vraj nechce robiť preto, aj keď som mu povedala, že sa vtedy výborne cítim. Vraj v sexe sa nemá robižť to, čo druhý partner nechce. Ale veď ja nemám predsa v mojej jaskynke jedovaté hady aj dodržiavam hygienu. A tak som smutná, že ma priateľ nechce takto potešiť.
A DNES MI PRIATEL POSLAL TUTO SPRAVU:
Dnes ráno začínam pociťovať dosť vážny psychický problém a vôbec s tým nie som spokojný. Začínam mať strach a dokonca sa prvýkrát na teba neteším, hoci sa tešiť chcem. Spôsobil to ten posledný víkend s tebou a ten tvoj veľký psychický nátlak na mňa s tvojou tvrdohlavou túžbou po oráli. Ak s týmto neprestename, alebo sa niečo nezmení, môže sa stať, že budem mať strach zo sexu úplne. Píšem toto včas na to, aby sme začali rozmýšľať, či to naozaj takto chceš, lebo bude zo mňa troska.

Ty si vôbec neuvedomuješ jedno základné pravidlo, ktoré je aj v tých knihách, ktoré tak veľmi chceš, aby som ich čítal: S každým aktom musia súhlasiť obaja. Prečo ťa toto dosť dôležité pravidlo nezaujíma? Teraz cítim, že toto, čo sa tam píše, nie je na parádu. Možno, že sa z toho vyspím, ale momentálne som v takom psychickom stave, že tvoju mačičku nechcem vidieť. Je to v poriadku? Nehnevaj sa na mňa, že ti to takto píšem, ale teraz začínam pociťovať, ako zle na to ideš. Radšej mi nedávaj povinne čítať, ako to ženy majú radi a ako to muži radi robia, lebo teraz sa cítim aj menejcenný. Radšej si nájdi článok, čo musíš urobiť, aby som ti to robil rád. Na iné sa už ani nezameriavaj.

Píšem toto aj preto, aby si si uvedomovala, ako bezohľadne myslíš iba na seba a neberieš ohľady na mňa a čo mi (nám) to spôsobuje. Nemysli len na seba! Nie som zo železa alebo stroj, ktorému môžeš hocičo rozkázať. Som tiež z tela a duše a aj moja duša je rovnako zraniteľná bezohľadu na pohlavie. Možno len stačí nájsť spôsob, akým na mňa pôjdeš. Ver tomu, že mne neprekáža tvoja túžba, ale spôsoby, ako to prejavuješ, až to vyvoláva vo mne odpor aj proti mojej vôli. Robiš to naozaj zle.

babula1

milá cica...prečítala som si zopár príspevkov a som toho isteho názoru...Ver tomu, ze keby Tvoj partner požadoval od Teba orálny sex a Ty by si nechcela tak Ta vimení takou rýchlostou, že až. Viem, že on to po Tebe nežiada, ale myslím si, že ak Ťa miluje, tak by to dokázal prekonať a uspokojiť Ťa rovnako, ako uspokojuješ Ty jeho. Ja mám tiež partnera a obaja sa navzájom orálne uspokojujeme a klape to. Ale myslím, že keby jeden z nás prestal toho druhého takto uspokojovať, náš vzťah by to asi dlho nevydržal. Každý z nás má svoje potreby a keď ich ten druhý nevie uspokojiť nie je to asi ten správny vzťah. Viem aj, že sex nie je všetko, ale pre pevný vzťah je dôležitý. Tak ale rozhodnuti je na Tebe, ale podľa mňa (ak sa nezmení)tento vzťah nemá zmysel.

quellka

prosim vas, zatracovala som chlapov, ktorí sex uspokojenie nedavaju, nemala som stym tu cest, ale musim priznat, ze jaaa sex velmi milujem, zboznujem oral aj anal aj vaginal aj kadeco........ibaze moj partner zacal nejak uprednostnovat pc!! hmm to je vymena partnerov! .///Akosi nanho nemam slov a to sme uz manzelia 6rok.zeby kriza?Je to hroza, a nebavi ma uz stale robit prekvapenia a zmeny aby ozil, proste ma uz serie!!!Bola som maniacka sexualna, on ma nici, stracam aj chut na sex pri nom!! hmmmm to by bola tema! asi ju zaradim. Co s takym muzom?

machulka006

dievca mile...podla mna si urobila kravinu ze si ho tak nutila...sak si mu mala praveze pomoct k tomu aby to chcel on a nie mu to este viac znechutit....

monibu

tak to je aky debil.... boze... podla mna je to typ muza ktory nechce aby si zena uzivala sex... mozno zaspal dobu... kedy zeny boli v sexe utiahnute a moc sa nane nemyslelo...ale halooo 21storocie sa hlasi...takze by sa mal prebrat!!! ale na tvojom mieste by som sa otocila o 180stupnov a bye bye

ninoss

po takejto sprave si ešte snim???
tak kašli na to dame kafe :-)
Ak si vies postel vychutnat, co ako pises, asi vies. Tak co spravy tutko ked budes chciet nahodou nieco iné..., v posteli treba fantaziu... a myslim ze tutko citlivucky, ta bude iba brzdit a za chvilu ta to nebude bavit...
klobuk dolu, ze si to vydrzala uz tie tri roky...
citlivucky egoisticky tutko, uz mu nic nepomoze (ani GRAY)
Rada: rychlo prec!!!

leila

Teda!!! To je bomba...je ten tvoj priatel normalny? Mne nech posle takuto sms, tak u mna skoncil-navzdy. Uz len za sposob, akym to napisal. Oral, ked ho vies davat a prijimat je nieco neskutocne krasne. Ja osobne si sex bez neho ani neviem predstavit. A rada ho davam, vychutnavam si ho do uplneho konca a moj partner je v siedmom nebi...nechcem sa chvalit, viem to na jednicku s hviezdickou, ale to iste ocakavam od partnera. Ak sa naozaj lubite a respektujete, mali by ste si na 90% rozumiet aj v sexe. Nie je to vsetko, ale je to zaklad. Tak, ked fajcis ty svojho priatela a jemu sa to paci, mal by to iste poskytnut aj on tebe...inak si myslim, ze je sebec a takeho chlapa fakt nepotrebujes...na svete su ich miliony a fakt si je z coho vyberat...Takze drz sa a nepolavuj zo svojich poziadaviek! TAK! :o)

chlapp

Podla mna:
a) V spravnej chvili (ked bude najedeny, spokojny a pod.) sa ho spytaj ze cim by si mu mozno oral na sebe sprijemnila.
b) Ak bude neprijemny, nechaj to tak a viac sa o to nezaujimaj.
c) Zacni sa obzerat po niekom, kto oral davat, aj prijimat miluje.
d) Dobre sa poobzeraj, lebo ja sa hlasim dobrovolne :o))

sarchala

ahoj,prosim poradte mi ako mam najlepsje oralne uspokojit chalana ale naozaj prosim potrebujem zodpovedne poradit...velmi by mi pomohlo dakujem...:)