orálny sex

Príspevok v téme: orálny sex
biela mačka

Neviem, či je to vhodný príspevok pre túto stránku, ale napriek tomu vás skúsim požiadať o radu. Mne sa páči, keď priateľovi poskytnem orálny sex. Síce ma o to nežiada, ale mám radosť, keď pri tom slastne vzdychá. Ja by som tiež veľmi rada bola láskaná ústami a jazykom od neho, no ziaľ za tri roky čo sme spolu, to spravil len dva razy, aj to veľmi krátko. Bola tam nejaká pusa, krátke oblízanie jazykom. Mala som pri tom orgazmus a tak si veľmi prajem, aby mi to priateľ robil častejšie. On mi to vraj nechce robiť preto, aj keď som mu povedala, že sa vtedy výborne cítim. Vraj v sexe sa nemá robižť to, čo druhý partner nechce. Ale veď ja nemám predsa v mojej jaskynke jedovaté hady aj dodržiavam hygienu. A tak som smutná, že ma priateľ nechce takto potešiť.
A DNES MI PRIATEL POSLAL TUTO SPRAVU:
Dnes ráno začínam pociťovať dosť vážny psychický problém a vôbec s tým nie som spokojný. Začínam mať strach a dokonca sa prvýkrát na teba neteším, hoci sa tešiť chcem. Spôsobil to ten posledný víkend s tebou a ten tvoj veľký psychický nátlak na mňa s tvojou tvrdohlavou túžbou po oráli. Ak s týmto neprestename, alebo sa niečo nezmení, môže sa stať, že budem mať strach zo sexu úplne. Píšem toto včas na to, aby sme začali rozmýšľať, či to naozaj takto chceš, lebo bude zo mňa troska.

Ty si vôbec neuvedomuješ jedno základné pravidlo, ktoré je aj v tých knihách, ktoré tak veľmi chceš, aby som ich čítal: S každým aktom musia súhlasiť obaja. Prečo ťa toto dosť dôležité pravidlo nezaujíma? Teraz cítim, že toto, čo sa tam píše, nie je na parádu. Možno, že sa z toho vyspím, ale momentálne som v takom psychickom stave, že tvoju mačičku nechcem vidieť. Je to v poriadku? Nehnevaj sa na mňa, že ti to takto píšem, ale teraz začínam pociťovať, ako zle na to ideš. Radšej mi nedávaj povinne čítať, ako to ženy majú radi a ako to muži radi robia, lebo teraz sa cítim aj menejcenný. Radšej si nájdi článok, čo musíš urobiť, aby som ti to robil rád. Na iné sa už ani nezameriavaj.

Píšem toto aj preto, aby si si uvedomovala, ako bezohľadne myslíš iba na seba a neberieš ohľady na mňa a čo mi (nám) to spôsobuje. Nemysli len na seba! Nie som zo železa alebo stroj, ktorému môžeš hocičo rozkázať. Som tiež z tela a duše a aj moja duša je rovnako zraniteľná bezohľadu na pohlavie. Možno len stačí nájsť spôsob, akým na mňa pôjdeš. Ver tomu, že mne neprekáža tvoja túžba, ale spôsoby, ako to prejavuješ, až to vyvoláva vo mne odpor aj proti mojej vôli. Robiš to naozaj zle.

mihaz

neviem ako sa volas ale je strasne malo dievcat co chcu oral,lebo sa hambia ale nevedia o co prichadzaju,snivaju o tom a ked to mozu robit tak sa stale vykruti kazdy muz je tym nadseny ,alebo ten tvoj je magor alebo bukmen

charlie

kuba,neboj sa tvoj problem som mala aj ja a teraz mám 2 deti. nemohla som otehotnieť 4 roky a napokon sa zistilo, že môj manžel má pomalé spermie.aj to sa dalo napraviť. držím palce. psychika ti ublíži viac!!!

biela mačka

Aj ja mám málo peňazí, takže aspoň nejakú radosť v živote potrebujem. A tiež z toho mála kupujem psíkom v útulku krmivo a deťom v domove cukríky a ovocie.

tina

kuba, budes moct mat deti.... to je moj nazor. Poznam viac zien, ktorym gynekolog povedal, ze nebudu moct mat deti kvoli otocenej maternici a zatial kazda z nich dieta mala... patri medzi ne aj moja mamina

kuba

Ahojte. Prosim poradte mi. Gynekolog mi povedal, ze mam maternicu (2/3) otočenú dozadu. Budem môct mat vôbec niekedy deti resp. budem mat problemy s tehotenstvom. Kto o tomto cosi pocul, alebo vie, prosim poradte.

moni

moja-a teraz nie je nestastny???nie je ti traone,ze ti napisal tvoj milovany taku spravu?ty musis vediet co chces ci sa to pokusite nejako obaja zvladnut.ak to teraz nechce robit,tak ho o to neziadaj,mozno po case dostane na to chut sam od seba...viem,nie je riesenie si najst ineho a hlavne to nejde,ak ho velmi lubis.ak budete spolu,tak nenapadne mu ukaz nejaky casopis,ako to muz robi zene,a mozno na to sam od seba dostane chut...