EURO ? Tešíme sa na EURO ? Chceme EURO ?

fraisee

slovenska ekonomika sa vzmaha, v podstate si tie najhorsie casy odserieme my, potom to bude ok. tak budeme chodit s mescami ako kedysi no. par rokov nebudeme mat na nic ine iba na chleba s vodou, raz tyzdenne si hadam budeme moct dovolit aj lekvar ako kedysi. super, nie?

asdfa

na euro sa teda neteším..ked pozeram, ako banky nasilu znižuju jeho hodnotu a pritom sa na slovensku len zdražuje a hlavne potraviny a pohonné látky..je mi z toho až zle..ked bolo euro 43,- .. to bola čiastka. A ešte pred mesiacom bolo 33 a zrazu skok a je 29,- !! To už tí, čo robia v zahraničí a zamenia si na slovenske..už sa to tak neoplatí ako volakedy.A ešte tie nepohodlné drobáky ...fuj

nika-v

Môj názor je že prijatie eura bude mať z makroekonomického hľadiska veľký význam pre malú ekonomiku Slovenska. Ekonomika rastie a prijatím eura sa rast udrží. Je to zavŕšenie nášho integračného procesu do EÚ. Z hľadiska pohľadu do našej peňaženky to bude rovnaké ako doteraz, možno aj horšie, pretože ceny hlavne potravín rastú, ale nielen na Slovensku. Zvykanie si na novú menu bude záťažou hlavne pre starších ľudí, aj keď bude duálne zobrazovanie cien. Platy na Slovensku sú žiaľ veľmi nízke, ja ale verím že z dlhodobého hľadiska práve euro nám môže s rastúcimi cenami priniesť aj vyššie platy.

hula

NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Slovensko -slovenske platy a ceny na to nie su pripravené.Ale milionárom vo vláde je jedno čo si myslíme my.

palomino

Zmeni sa podla mna to, ze vsetko zase raz neunosne zdrazie a moji rodicia dochodcovia budu namiesto penazenky nosit mesec...

pesimistka

ja osobne sa netesim..co sa zmeni?..asi budem mat tazsiu penazenku, do obchodou zo zaciatku budem chodit s kalkulackou, ako to riesili nasi rakusky susedia...nasi politici sa vsetko snazia velmi rychlo, a nakoniec su s tym len same problemi, napr aj nasa prudko neslavne nova maturita musela byt rychlo rychlo a nemalo to take hviezdne vysledky... no tak uvidime ako bude, ale lepsei asi ee