Nechcem mať po tele toľko červených bodiek

Príspevok v téme: Nechcem mať po tele toľko červených bodiek
ennka

Mam 35 a po tele(hlavne brucho, potom ruky a už aj nohy) sa mi začali vytvarať ako keby cervené bodky. Najpvr sú nepatrne, potom sa zväčšujú a neskôr vyzerajú ako vystupla špendliková hlavička. Vyzera to neesteticky.Čo je to za choroba a ako sa da tomu predchádzať. Je to fakt rozsypané po celom tele :-(( a ja to už nechcem!

ennka

tie bodky su ohnivo cervene a rastu, neskor vyzeraju fakt ako spendlikova hlavicka a daju sa odstranovat laserom, ale je to velmi drahe. Ja by som chcela vediet ci neexistuju na to nejake vitaminy alebo pripravky aby to nerastlo a nerozsirovalo sa to. Neviem z coho to je...ale nechcem to, chcem satoho zbavit a ono sa to len tak sype po tele :-((

fidka

ahojky ennka...a ako dlho to máš...maš ich také maličké a niektoré sú potom biele??? Lebo aj ja mám taký problém..ale ja ich mám na hrudníku a na chrbte..užívam Indonal a B-komplex..tak neviem či to nemá nejakú súvislosť, alebo žeby alergia naslnko??

aduliena

No Ennka, nepoteším ťa, ale tých červených bodiek sa už nezbavíš. Mám ich aj ja....len ja si z nich nerobím žiadne "stresy". Mne totiž raz kožná povedala, že je to od slnka.