B-komplex..kto má skúsenosti::???

martina88

ja uzivam b komplex z pohanky, od sunday natural, je bez prisad, co som skusala ine znacky z lekarni dost sa mi vyhadzovali vyrazky

ventil

to bude asi tym, ze je tam aj vitamin B1 thiamin, ktory odpudzuje komare a iny hmyz, uziva sa pred hlavnym utokom komarov. preto asi ucinkuje aj na klieste.

samko r.

Užívaním B-komplexu sa vyhneš kliešťom.Je tam niečo, čo odpudzuje tieto potvory. Užívajú to lesní pracovníci.

mira

Ja by som vytvorenie vyrážok nebrala ako negatívny jav, ale pozitívny. Telo získalo silu vylúčiť nadbytočné látky a začalo očistu.
B vitamíny chýbajú ĺuďom, ktorí jedia rafinované potraviny, hlavne cukor a rafinovanú múku. Dostatok ich majú neopracované a neprisládzané potraviny - hlavne obilniny, tiež strukoviny.

RNG

Pri porovnavani roznych vyrobkov je dolezite citat, co obsahuju.
Stress-B plus C je ovela silnejsi, nez bezne B-komplexy.

[zruseny12]

jasne,nemalo aj mne lekar hovoril,ze B-vitaminy telo stale postrada,lebo pri dennom stersse sa stale nicia a telo ich lahko straca,ale jasne ze musis davat pozor a nejest naraz i 10 tabletiek...

mimca

mariaa si zlata..dakujem, ale myslim, ze aj ked by to bolo od vitaminu nic by sa mi nemalo stat, ze??? ved su to iba vitaminy, nie??

[zruseny12]

tak si mala este pockat,nech sa ti to vycisti,alebo nie nemala si ho brat,ja to tiez tak robim,ked sa mi objavi nejaka vyrazka a viem,ze som nieco nove zacala uzivat okamzite aspon na tyzden to vysadim a potom sa uvidi...2dni je malo...

mimca

mariaa...prestala som ho užívať na 2 dni..vyrážky mám stále...také malinké..dnes som si ho opäť vzala..uvidím, keby sa mi zas nejaké spravili alebo sa to zhorší tak ho asi vysadím..pa