NAJLEPSI RECEPT A PREDSA ZADARMO

Príspevok v téme: NAJLEPSI RECEPT A PREDSA ZADARMO
damian

- Ľudské telo pozostáva z asi 75% vody (H2O) a pre svoje správne fungovanie potrebuje 2 až 2 a pol litra (dospelé osoby) čistej, neminerálnej, nebublinkovej vody denne
- Koľko čistej vody vypijete denne vy???

- Smäd je znakom už pokročilého a vážneho dehydrovania organizmu!

- Všetky iné nápoje mimo vody sú diuretiká (močopudné), ktoré dehydrujú telo

- Zvieretám dávame čistú VODU

- Kvetom a ostatným rastlinám dávame čistú VODU

- Seba (že vraj Homo sapiens) nalievame dehydrujúcimi kávami a čajmi, pliesňotvornými mliekami, alkoholom, kyselinami, konzervátmi, bielym cukrom a jedovatámi sladidlami nadopovanými nápojmi, počnúc Coca-Colou, (ne)končiac konzervovanými džúsmi

- Potom nariekame, lebo trpíme rôznymi bolesťami, žalúdočno-črevnými ťažkosťami, artridami, depresiami (a inými psychickými poruchami a tzv. stareckými chorobami), migrénami, alergiami, astmou, kožnými problémami, zničenou imunitou, zápchami, zvýšeným cholesterolom, krvným tlakom (a inými srdcovo-cievnými ochoreniami), mŕtvicami (porážkami, ak chcete), cukrovkami, poruchami správania (hlavne u detí, napr. ADHD), obezitou, hlúpo nazývanými ‘autoimúnnymi‘ ochoreniami, hormonálnymi poruchami, osteoporózou, poruchami zraku, žlčníkovými a obličkovými kameňmi a ochoreniami, plesňami (ktoré spôsobujú a podporujú mnohé iné ochorenia) v neposlednom rade rakovinami atď.

- Chronicky dehydrovanému organizmu môže trvať aj 3 mesiace, pokiaľ sa znova zavodní (samozrejme za predpokladu, že budete piť adekvátne množstvo vody), keďže vaše rokmi dehydrované bunky nie sú schopné prijímať a udržať vodu a potrebuju čas na OPRAVU.

- Váš múdry a farmaceuticky študovaný lekár sa vám pravdepodobne vysmeje, keď mu o týchto veciach poviete.

- Avšak, nesnažte sa mi nahovoriť, že po čase (alebo i veľmi rýchlo) adekvátneho prijmu vody nepocítite na sebe zmenu! (Odkedy sme ja a moja polovička začali piť vodičku, ja nemám bolesti chrba a hlavy, vidím lepšie, ziedkavo máme nádchy, moja polovička nemala už vyše roka migrény a problémy s močením a napriek tomu, že 8 rokov nemohla raňajkovať, teraz pekne papká.)

- Bežte a hneď si dajte dva poháre vody!!! Na zdravie!!!

zdroj: BADATEL.SK

voda007

to si povedala ty :)
ze by mal lepsiu imunitu ten co neochorel?? :) v ludskom organizme mas skvele podmienky na mnozenie mikroorganizmov, sak v tvojom creve je 1,5 kg MO, takze tam maju asi vyhodne podmienky na mnozenie a zivot :)

barbinka

damian, menštruáciu si nikdy nemal, takže nevieš aké to je. vodu pijem stále a vieš, že jej vypijem veľa a na tie bolesti nezaberala. nemysli si, že to je všeliek, lebo nie je. bolesti som prestala mať až keď som začala brať HAK.

rencaa

ano mas pravdu, viem ze nic neviem :)

tak porozmyslaj sama, ako je mozne, ze v jednej rodine niekto ten zapal pluc ma a druhy ho nedostane? alebo chripku...
aj RNG vo svojej teme radi, ako liecit zapalove ochorenie inak ako antibiotikami
a uz ozaj idem.. :))))

voda007

renca,
sak ty nevies o com hovoris.. flaming obiavil penicilin uplne nahodou, a eset dobre dlho trvalo, kym sa zaca vyuzivat aj v medicine... mozes ty udrziavat prostredie kde sa nemozu mnozit patogeny, ale akurat tak v labaku ... takze aj kebyze sa ti nahodou, neviem akym zazrakom dari nieco podobne, tak nahoda je dvina, nakazis sa niecim a co teraz?? ... penicilin, ktory obiavil fleming je prirodny produjt, tak isto ako voda

RNG

rencaa, to by som uz pochyboval. Tak spinavu vodu predsa len nemame.
Ale je plno inych zdrojov latok, napodobnujucich hormony v nasej stave v nadmernych mnozstvach, ci uz prirodnych(soja, mlieko) alebo vyluhy napr plasticizerov(tuzidiel plastickych latok,) hlavne napr jedno popularne pouzivane na pokrytie vnutra konzeriev proti korozii, ktoreho aktivita je az 10 000 krat taka, ako estrogenu.
Nie div ze muzi v patdesiatke maju viac estrogenu, ako zeny a nedostatok testosteronu=nizka vyroba energie, chemicko biologicka kastracia, tak to nazyvaju niektori lekari, sexuologovia a endokrinologovia, co sa tymto zaoberaju.

voda007

nevedela, vselico ja este neviem a nikdy vediet nebudem a vselico nikdy nepochopim... neplodnost musov sposobuje plno inych veci, mnohokrat si za to mozu aj sami,takym fajcenim, a tu by sa tiez nadlho dalo podiskutovat co sposobuje sterilitu muzov

rencaa

damian. o flemingovi som citala, ze jeho teoria je vlastne ukradnuta, neviem meno toho badatela, nie som si ista, ci to nebol nakoniec aj on, co pises, jednoducho prevzal jeho vysledky, prekrutil ich tak, ze treba nicit neziaduce bakterie, niesto toho aby sa udrziavalo portrdie v kotorm choroboplodne zarodky nie su schopne existovat. jednoducho ze zaklad je prostredie. alebo inak, prevencia. fleming na smrtelnej posteli si pripustil svoj omyl, nuz ale vsetci pamataju jeho a farmakologicky priemysel profituje....