NAJLEPSI RECEPT A PREDSA ZADARMO

Príspevok v téme: NAJLEPSI RECEPT A PREDSA ZADARMO
damian

- Ľudské telo pozostáva z asi 75% vody (H2O) a pre svoje správne fungovanie potrebuje 2 až 2 a pol litra (dospelé osoby) čistej, neminerálnej, nebublinkovej vody denne
- Koľko čistej vody vypijete denne vy???

- Smäd je znakom už pokročilého a vážneho dehydrovania organizmu!

- Všetky iné nápoje mimo vody sú diuretiká (močopudné), ktoré dehydrujú telo

- Zvieretám dávame čistú VODU

- Kvetom a ostatným rastlinám dávame čistú VODU

- Seba (že vraj Homo sapiens) nalievame dehydrujúcimi kávami a čajmi, pliesňotvornými mliekami, alkoholom, kyselinami, konzervátmi, bielym cukrom a jedovatámi sladidlami nadopovanými nápojmi, počnúc Coca-Colou, (ne)končiac konzervovanými džúsmi

- Potom nariekame, lebo trpíme rôznymi bolesťami, žalúdočno-črevnými ťažkosťami, artridami, depresiami (a inými psychickými poruchami a tzv. stareckými chorobami), migrénami, alergiami, astmou, kožnými problémami, zničenou imunitou, zápchami, zvýšeným cholesterolom, krvným tlakom (a inými srdcovo-cievnými ochoreniami), mŕtvicami (porážkami, ak chcete), cukrovkami, poruchami správania (hlavne u detí, napr. ADHD), obezitou, hlúpo nazývanými ‘autoimúnnymi‘ ochoreniami, hormonálnymi poruchami, osteoporózou, poruchami zraku, žlčníkovými a obličkovými kameňmi a ochoreniami, plesňami (ktoré spôsobujú a podporujú mnohé iné ochorenia) v neposlednom rade rakovinami atď.

- Chronicky dehydrovanému organizmu môže trvať aj 3 mesiace, pokiaľ sa znova zavodní (samozrejme za predpokladu, že budete piť adekvátne množstvo vody), keďže vaše rokmi dehydrované bunky nie sú schopné prijímať a udržať vodu a potrebuju čas na OPRAVU.

- Váš múdry a farmaceuticky študovaný lekár sa vám pravdepodobne vysmeje, keď mu o týchto veciach poviete.

- Avšak, nesnažte sa mi nahovoriť, že po čase (alebo i veľmi rýchlo) adekvátneho prijmu vody nepocítite na sebe zmenu! (Odkedy sme ja a moja polovička začali piť vodičku, ja nemám bolesti chrba a hlavy, vidím lepšie, ziedkavo máme nádchy, moja polovička nemala už vyše roka migrény a problémy s močením a napriek tomu, že 8 rokov nemohla raňajkovať, teraz pekne papká.)

- Bežte a hneď si dajte dva poháre vody!!! Na zdravie!!!

zdroj: BADATEL.SK

elle

Do čreva postupuje uz zohriata.... Tak sa ospravedlnujem, ale vcera som prispievala bez toho aby som si nejak pozornejsie citala predosle prispevky a bohuzial nevsimla som si tvoj nick. Nie som typ ktory by robil taketo naschvaly. Myslim ze to nie je tak vazny problem pre ktory by sme sa tu mali natahovat. Pekny vecer.

ele

Ak by to tak bolo ako hovoríš, tak by som pokladala za slušné hneď ma na to upozorniť, čo si však včera alebo pred včerom neurobila.
Preto si nechaj kľudne aj ele milá elle.
No a tá voda sa dostane aj zo žalúdka, postupuje do čreva. Koniec.

jozkomrkvicka

joj, ludia, ako tak citam tuto temu, mam taky navrh, zalozte si novu temu, pod sa so mnou hadat..tak sa pekne mozete vzblaznit

elle

ele napisala si to iste co ja, ta posledna predlozka bola ZO zaludka a nie DO zaludka. Ale mas asi nejaku potrebu sa tu vyzdvihovat nadomnou...nevadi.

elle

Ele, omyl... ty si ho ukradla mne, odkedy chodim na toto forum, prispievam pod elle a ked sa mi nechce zaregistrovat tak ele.

ele

ele, už včera si v diskusii použila môj nick, zrejme sa ti páči,ja by som sa k tomu neznížila. Ale môžeš si ho nechať, toto je môj posledný príspevok.
Podľa teba kde tá voda ostane, ak ju nepustí do žalúdka ( hlúposť)a kto vôbec?
Ľadovo studené molekuly sa nemôžu dostať do krvného obehu, preto ústa, pažerák, žalúdok a črevo musia ľadový nápoj najprv zohriať.
Preto je lepšie piť vlažné nápoje.

ele

Podla mna pitim ladovej vody si oslabime organizmus, pretoze telo spotrebuje velke mnozstvo energie aby vodu zohrialo na telesnu teplotu, pretoze taku studenu ju nepusti dalej zo zaludka.

sisina

mariaa: potom napis, ako dlho si to vydrzala:))ale hadam to nepijes ladove?
ide o to, aby presla tym zmrazenim, potom uz moze byt aj teplejsia.

kosa

urcite ze voda niektore akutne problemy nevyriesi a neni je panaceum universalis.

musime si ale uvedomit ze voda je zakladnov zlozkov biochemickych procesov v tele.

preto je nebezpecne pit napoje typu NEALKO a je nebezpecne pit mineralne vody bez vedomia lekara.( podomoveho lekara).