Koniec manzelstva? prosim o radu

Príspevok v téme: Koniec manzelstva? prosim o radu
erikus

Ahojte, velmi sa trapim. Neviem kde zacat. S manzelom sme 8 rokov spolu, mame 6 rocnu dcerku, nase manzelstvo bolo pekne, zili sme v zahranici. Naozaj som sa dobre citila, vedela som ze ma miluje a ja som milovala jeho. urobila by som pre neho vsetko, on so synom boli zmyslom möjho zivota. Pred rokom a pol manzel vazne ochorel, bol v ohrozeni zivota a lekari mu davali malu sancu.
Vtedy sa mi zrutil cely svet, sedela som pri nom 24 hod. denne a to cely mesiac v nemocnici. Trvalo pol roka kym sa z toho dostal.
Ked mu uz bolo lepsie rozhodli sme sa ze sa prestahujeme na SK, kupime si domcek, zacneme odznova, ta choroba nas oboch psychicky znicila. Hlavne mna.
Pristahovali sme sa k rodicom, ako prechodne riesenie, kym si nieco nenajdeme. Ale ako sme tu, manzel sa zmenil, stracal pomaly o mna zaujem.
Je to uz rok co sme u rodicov a pred dvomi mesaicmi som prisla na to, ze sa stretava s mojou znamou.
Na vecierku sa bozkavali a par krat sa stretli. Ked som sa to dozvedela, zbalila som ho a vyhodila.
Prisiel na druhy den, velmi dlho sme sa rozpravali, zosypala som sa, nejedla som 5 dni, moc to bolelo.
Nikdy by som tomu neverila ze on je toho schopny.
Dala som mu sancu, ale tusila som ze nieco neni v poriadku. po tyzdni sa mi priznal ze sa do nej zamiloval. Povedal mi to aj pred nou.Bol opity.
Vyhodila som ho druhy krat a myslela som ze je koniec.
Prisiel aj potom, ze si uvedomil ako mu na nas zalezi, ze chce len nas. Naozaj sa snazil.Ale nebolo ani sekundy co by som nemyslela na to ako mi ublizil. Chcela som to dat dokopy, moc ho lubim.
Pri malej hadke som mu hned vycitala co mi urobil.viem ze to bola chyba.
Vcera prisiel domov opity a dal mi ultimatum, ze ide k jeho rodicom. Bud idem s nim, alebo nie.
Naozaj som chcela s nim zacat znova, ale sami. Nechape to.
Dnes sa zbalil a isiel k rodicom, moc sme sa pri tom pohadali, povedala som veci ktore som ani nechcela. Velmi ho lubim, ale chcem s nim zit sama so synom. Syn ide v sep. do skoly, ja tu mam pracu ktora ma bavila, vsetko musim opustit köli clovekovi ktory ma podviedol a oklamal? Som zufala, neviem co mam robit. Rodina mi bola najdölezitejsia na svete.A aj je. Ma to este cenu? Asi mu nedokazem odpustit.

erikus

Pisal, teda vlastne odpisuje na to co ja napisem. Ze dufa, ze sa rozhodnem spravne a pridem.Volala som svokre, ci je tam, ona vie vela aj svokor, o vsetkom sa im priznal.
Potom mi pisal ze burcujem jeho rodinu proti nemu. Neviem co sa tam stalo.

nashira

To znamena ,ze odisiel,ale neznamena to rozchod pre kolegynu.Len mozno neuniesol ten tlak.Po takom niecom ostat u tvojich rodicov tiez nevidim ako najlepsie.Neuvazovali ste o prenajme?

erikus

odövodnil mi to tym ze sa u nasich neciti dobre. Ze ho nemaju radi a ze chce aby sme isli vsetci traja ku svokrovcom. Ze tu neni doma, ze nechce byt nasim na obtiaz.
Ja som tu tiez nechcela ostat, ved sme planovali domcek.
Vzdy sme byvali sami, je to ine, clovek ma zodpovednost a zrazu to bolo vsetko pohodlnejsie pre nas oboch.Myslim, ze nepocital s tym ze poviem nie.Aj ked pozna möj nazor ze som nikdy k svokrovcom nechcela ist byvat. Mam ich rada, ale chcela som sukromie a svoj domov

erikus

Dva mesiace sme boli stale spolu. kedze pracujeme v jednej firme, jazdime jednym autom. Ked sme prisli z prace, podnikli sme väcsinou nieco s malou.Ked bol prec tak max. hodinu na nakup. chodi na ryby, vzdy som prisla za nim, chcela som aby vedel ze mi na nas zalezi

nashira

treba zistit co je potrebne riesit ci to ,ze je s nou,alebo ze odisiel preto lebo nechce byt uz s tebou.Preco si mylis ,ze odisiel?

erikus

Aky natlak? Neprejavovala som mu lasku a nekonecne vycitky...
Viem ze som nemala, ale neviem kontrolovat emocie. Ked bol pri mne, liezol mi na nervy, ked bol prec moc mi chybal. Upravilo sa to ze som ho dokazala znovu pohladit a povedat mu lubim ta. Dala som vsetku energiu na zachranu vztahu. on ma takto sokoval

nashira

To co vidis nemusi byt pravda co vida tvoje oci a pocuju tvoje usi.Mozu obaja klamat.Nevera je najvacsie sklamnie.A ak chcu byt dvaja po takom niecom spolu chce to obojstanne usilie....

erikus

Zevraj rozisiel, ona skoncila v praci, je z ineho mesta asi 100km od nas. Sama mi povedala ze to lutuje, a vzapäti pisala manzelovi maily kedy sa stretnu...
Ma priatela, ktoremu som z nenavisti zavolala ci vie co robi jeho kraska. Potom volala manzelovi a kricala nech jej da pokoj, bola som pritom. Ak ju ma rad, nech je s nou. Tvrdi ze to vsetko skoncilo. Nenasla som ani ine dökazy.