Kupa prvej podprsenky...

weary

no som absolutne zufala:(..
dnes som bola asi v troch obchodoch a nikde taku malu nemali...teda v jednom bola taka co aj mne bola mala ale to boli vlastne akoby dva trojuholniky latky zosite v strede...a to by mi aj vyhovovalo lenze to bolo strasne uzke a nezapla by som to..a kebyze sa o to pokusim asi sa zadusim...ach jaj chyta ma panika..

agina

Nemusis si ju zrovna sama kupovat, mozes si ju zelat na narodeniny, meniny, apd....ale urcite chod kupovat s niekym, kto uz ma nejake skusenosti, napr. s maminou, starsou sestrou ci kamaratkou.

barbinka

agina má pravdu, žiadne čínske obchody, však to sú nekvalitné veci. vážne radšej zainvestuj troška do toho.

agina

Kvalita podprsenky ma obrovsky vplyv na vyvin tvojich prs, predpokladam, ze si este v puberte.Absolutne by som si nekupovala podprsenku v lacnych obchodoch a cinskych predajniach, nielen ze su castokrat zle a nekvalitne usite, ale obsahuju aj rozne farbiva a latky, z ktorych mozes chytit paradny ekzem.Na tvojom mieste by som urcite investovala do niecoho trosku drahsieho, kvalitnejsieho a nechala si v obchode odborne poradit. Dobra podprsenka je ta, ktora sa ti paci, nikde ta netlaci, netaha, nevyliezaju ti z nej prsia, ani nechybaju a ked das ruky hore, nevybehne ti na prsia.

podprda

no Acka sa dobre kupuju v cinakoch mozem povedat ze casto su kvalitnejsie a dlhsie vydrzia ako drahe alebo treba skusit aj Bcko ked je viec vystuzene niekedy je ten kosicek sice ze Bcko ale je maly a este to aj lepsie ukaze. casom sa naucis rozoznavat

weary

no tak dakujem za vsetky rady zatial..dnes pojdem asi nieco kupit teda...a mohol by si sem napisat niekto kto nosi A-cka alebo ma podobne miery ako ja?...ze ci sa lahko kupuju a hladaju take male cisla lebo ako aj sem niekto napisal ze tich menisch je viac ale teraz zasa ze male sa tazko hladaju tak neviem...dakujem..

beb

Ćauko, malé čísla dostať v Tescu na detskom oddelení alebo v čínskych obchodoch. Nie sú síce také kvalitné, ale inde malé číslo nezoženiem. B.

weary

ale nemyslim akoze trcat:D...ale akoze presvitat akoby ten okraj...ze by tam bol taky hrbol pozdlz okraja podprsenky..

sedmikraska

myslela som, ze ked si das normalne aj tricko a pozries sa z boku na seba, aby nemali tvoje prsia v tej podprsenke divny tvar a vo vystrihu by nemala trcat :)