zvyseny apetit na sex

vava

najlepsie je to odz. . .ja mam tiez velky problem,strasne mi chuti sexovat,ovela viac ako partnerovi,nerobi mi problem niekolko krat za den,ale on sa uz smeje,ze nedokazem robit a hovorit o nicom inom ako o sexe,tak sme zacali behavat,no a vzdy ked sa vratim,tak by som sa vyskriabala aj na luster,lebo on chce relax a ja zas sex...

bibinka

ahojte. Poradi mi niektora z vas? Mam len 16 a strasnu chut na sex aj kazdy den. Dufam ze nebude ochvilu zo mna nejaka nynfomanka...odpiste na mail diki

kacicka

tiez odporucam si o tom pohovorit s priatelom.vadilo by mu azda keby ste sa milovali hoci aj kazdy den?milovanie by malo byt vzajomne a vediet sa aj prisposobit.ak aj nema v tu chvilu tak velku chut,urcite ju moze vdaka tebe dostat.

serrra

Ahoj, skús sa porozprávať s priateľom a neboj sa rozhovoru, je to normálna vec. Čo sa týka nevera, tťak to určite nie, ublížite si.
Skus ako ti radili aj ostatný nejakú fyzickú aktivitu......

zanocka72

Nevera,ti skomplikuje život.Ublížiš sebe aj partnerovi.Skús si s ním o tom pokecať,možno ho to poteší a uvíta častejšie milovanie.Ak nie skús si tento svoj stav kompenzovať inými tiež príjemnými a trochu aj unavujúcimi aktivitami.Vrele odporúčam šport,najmä aerobne aktivity/beh-rýchla chôdza,plávanie,bežky.Ak nie si práve športovec ,tak si zatancuj niečo rýchle aspon 20minút.To je relax.Len pozor ,aby si náhodou nabuduce namiesto sexu nechcela tancovať.