zvyseny apetit na sex

tina2

samotqua a ako sa chranis pred nezelanym otehotnenim??? Ja mam totizto alergiu na kondomy - vsetko ma po styku s nim stipe a este sa tam aj vyhodim...

samotqa

ano... ma to vplyv na libido... u kazdeho individualne... u niektoryx zien, ktore beru hak sa libido zvysi, ale je velmi vela takych, ktore zrazu nemaju na sex ani pomyslenia... vdaka hak... ja som bola ten druhy pripad... no uz to neberiem ani uz nefiem ci 2 alebo 3 roky a sex si uz dokazem pekne uzit...

zuzik8

Ja mam podobny problem, akurat, ze partner by to stale robil...ja zas nie, stacilo by mi to 3x do tyzdna, pripadne raz za den, no zijem pod tlakom , ked ho musim stale odmietat. Beriem antikoncepciu - ma to vplyv na sexualnu ziadostivost? A co sa da s tym robit ked nechcem HA vysadit, lebo inak mavam neznesitelne bolesti a krrce pri menstruacii?

tina2

Ahojte, ja mam zasa problem s tym ze moja chut na sex nie je az taka velka, mavala som nejake zenske problemy a vtedy to zacalo. No teraz som uz na tom lepsie a stale sa to nejak extra nezvysuje - ta chut. Nemoze to byt z antikoncepcie? Mozem sa Vas opytat tie ktore mate tu velku chut na sex beriete HAK???

123456

ja to pocitujem najma v strede cyklu. cez plodne dni. jak diva. tabletky neberiem. ked som ix brala, sexovala som len z povinnosti :)

alant

len tak si čítam váše príspevky a poviem vám rád by som spoznal takú ženu ktorá má velkú chut na sex,priznám sa mám rovnaký problém.

samotqa

Jani neviem o ake tabletky ide, ale ak o antibejby, thak ti poradim jedno. Prestan ich brat, alebo zmen znacku. Na niektore zeny tie tabletky posobia tak, ze im znizuju chut na sex, a ten sa stava len povinnostou voci partnerovi a nie radostou. Aj na mna tak posobili. Brala som ich dokopy nieco okolo 2 rokov. A taky isty cas ich neberiem a chut na sex je taka velka, ako este nikdy predtym :)

jani

čauko, ja mám zase opačný problém, beriem tabletky a po nich mám len strašne malú chuť na sex. Strašne by som chcela mať váš problém, poradte čo s tým

dena

ja mam ten isty problem. jednoducho mi nestaci milovat sa len 2x za tyzden.povedala som to aj partnerovi ale ten sa na mna tak zvalstne pozrel az som zacala mat vycitky, ze od neho ocakavam vela a ja niesom normalna. Je azda chybou ak zena ma rada sex castejsie ako muz?Kde je napisane, ze len muzi mozu byt sexuchtivi? A ako to riesim ?? Ak partnera jednoducho neinspirujem v danej chvili k sexu tak sa idem odreagovat bud sporotom alebo nakupmi jednoducho zamestnat svoju mysel niecim inym. Funguje to ale nevydrzi to prilis dlho - tak 1-2 dní. A tak skusam inem zenske moznosti zvadzania ......