:o(

Príspevok v téme: :o(
emma18

Ahojte, mam presne taketo iste problemy ale nemyslim ze by to malo nieco spolocne s chrbticou skor je to vsetko o psychike. Jednoducho hned rano ako vstanem sa citim zle, nedokazem sa ucit,neviem sa na nic sustredit len na to ako mi je zle.Jem velmi malo dost som schudla. Som slabá a stale mam pocit na odpadnutie. Uz vobec nikam nechodim, stale som doma.Je to hrozne. Prosim poradte mi... :o(

amyfl

s tymto problemom sa stretavam casto, ze ludia beru psychologa ako poslednu moznost, ale neviem preco, ved to nie je hanba, oni su tu od toho, aby pomohli, nemusis sa bat tam ist, ak ta tie problemy trpaia uz dlhsie a nezlepsuje sa to, urcite navstiv, ja sa planujem byt tiez psychologickou a sama psychologov navstevujem ked mam problem :)

emma18

ano viem ze by som asi mala navstivit psychologa ale ked ja by som to chcela zvladnut sama.A psychologa by som brala uz ako poslednu moznost.

amyfl

takze ak mas problemy ako nejaka "fyzicka bolest" tak mas potom aj v neporiadku psychiku a ak sa citis psychicky zle tak mas z toho aj tie fyzicke bolesti, to je normalne ze psychika a telo funguju ako celok, odporucam navstivit psychologa, mala som podobne problemy

emma18

Tak dnes som bola u doktorky a ta mi povedala ze mi nic nieje. Zajtra idem esste na krv.Povedala ze to mam stres a nervy zo skoly a tak. A to som vedela aj bez nej. Ale nijako mi to nepomoze kedze stale nedokazem nic zjest a ked vidim jedlo dviha sa mi zaludok. A este ma aj hlava boli uz druhy den.No konec...asi som fakt blazon :o(

lololo

vsak sa pozri kolko moznosti ti tento svet ponuka a zistis ako sa da krasne zit, len sa ti asi treba z ineho uhla pozriet:)

joni_

emma skus popisat presnejsie ako ti je zle, nejaka konkretna bolest na konkretnom mieste, alebo ine priznaky... bola si uz s tym u lekara?
Moze to byt aj organicke aj psychika, tazko povedat. Hlavne doplnaj vitaminy a mineraly, co sa tyka psychiky - mna psycholog naucil jednu dolezitu vec ktora mi dost pomaha. Nemysliet na to co nemozem, na to zle, ale sustredit sa na to co by som chcela zvladnut. Je ovela tazsie bojovat "proti" ako bojovat "o nieco". Necakaj ze to zmenis zrazu za jeden den, ale postupne sa uc zameriavat na to co by si chcela, sustred sa na to co mas ten den pred sebou a chces to zvladnut a nie na to co ta tazi. Mozno nezvladnes vsetko co by si chcela, ale male uspechy su najdolezitejsie uspechy. Mne to trvalo dlho ale moc mi pomohlo takto zmenit svoje myslenie. Psycholog sa ma stale dokola pytal, co by som chcela robit, comu venovat cas keby tie problemy ustupili. A ja som sa postupne zacala nad tym zamyslat a ani neviem ako som tie veci naozaj zacala robit a problemy nejak isli do uzadia.

plamienka

emma18 psychika je najvacsi nepriatel cloveka. Ja som mala isty cas problemy so zaludkom, potom mi to asi preslo az do psychiky, tiez mi bolo tak zle ako tebe, nic som nejedla, mala som zavraty. Potom som konecne zacala jest s tym, ze som si povedala, ze mi uz nebude zle a pomohlo to.
V prvom rade ako ti tu uz pisali ini, MUSIS jest, pretoze telo teraz nema dostatok vitaminov a zivin, preto ti byva zle a si slaba. Skus si najst nieco, co ta odputa od tvojich "zlych" myslienok. Pretoze ak sa budes len stale sledovat a prebudzat sa s tym, ze dnes mi bude zase zle, tak ti zle naozaj bude. (ak je to u teba ako vravis, v psychike).

[zruseny12]

ked si dost schudla mohla si potratit vit.a mineraly ber ten B-komplex ako ti radi jajboli a zacni jest poriadne zeleninu atd.

emma18

Nema niekto podobne problemy? Ja uz vazne neviem ako sa z toho dostat, co robit...niekedy sa citim lepsie ale inokedy to je nieco strasne :o(( a este toto horuce pocasie mi nijako nepomaha

emma18

nie zalubena nie som, skor presny opak.Ani ma nic neboli, iba niekedy sa mi horsie dycha ale to je tak vsetko.B komplex mi pomoze?