:o(

Príspevok v téme: :o(
emma18

Ahojte, mam presne taketo iste problemy ale nemyslim ze by to malo nieco spolocne s chrbticou skor je to vsetko o psychike. Jednoducho hned rano ako vstanem sa citim zle, nedokazem sa ucit,neviem sa na nic sustredit len na to ako mi je zle.Jem velmi malo dost som schudla. Som slabá a stale mam pocit na odpadnutie. Uz vobec nikam nechodim, stale som doma.Je to hrozne. Prosim poradte mi... :o(

emma18

ahojte dnes som bola u lekarky .zobrala mi krv. a rozhodla som sa stvrtok ist ku psychiatrovi tak snad mi pomoze aspon ten kedze nikto iny mi pomoct nevie. A nika-v stitnu zlazu mam v poriadku. Doktorka povedala ze som zdrava a teda zajtra este budu tie vysledky z krvi. Ale som si ista ze aj to bude v poriadku.

nika-v

Držím Ti palce emma18, ale napadlo ma ešte či máš v poriadku štítnu žľazu, tá vie tiež s psychikou zatočiť. Navštív svoju lekárku a spýtaj sa či za Tvojim chudnutím nemôže byť aj porucha štítnej žľazy. Nenechaj sa odbiť, lekári by niekedy najradšej všetko zvalili na psychiku, ale najprv by mali vylúčiť fyzické ochorenia. Krvné testy by to mali ukázať. Možno by bolo vhodné ozaj aj neurologické vyšetrenie. Ak máš obavy tak nech sa Tvoja mamka spýta lekárky.

joni_

mne velmi pomaha kazde rano bylinkovy caj konkretne Klement Antistress. A snazim sa aspom trochu mysliet na to co by som chcela ten den zvladnut, a nie na to co nemozem. Dost mi pomohol aj liek Atarax, ale neviem ci sa da bez predpisu. Je to taky liek na ukludnenie, dava sa aj pri alergii, nie je to vyslovene len na psychiku, ale mne pomohol uvolnit sa zo stresu.

nika-v

emma 18, skús si kúpiť v lekárni trebárs Passedan na ukľudnenie,je to liek z liečivých bylín, alebo homeopatický liek Sédatif. Môžeš to skúsiť sama zvládnuť, uvidíš po týždni či sa Ti uľavilo. Pretože sa cítiš ráno zle, večer pred spaním, keď už budeš upadať do polospánku skús zaspávať s nasledujúcou myšlienkou -" ráno vstanem odpočinutá a svieža", " od zajtra sa budem cítiť lepšie a lepšie ". Opakuj si to každý večer a môžeš si aj cez deň hovoriť že sa cítiš lepšie a lepšie. Aj keď to zo začiatku nebuš cítiť, ale vytváraš si tým v podvedomí obraz svojho budúceho zdravia. Zabudni na myšlienku, že ráno sa cítiš zle. Uvidíš že pomaličky to pôjde a zvlášť keď Ty sama si chceš pomôcť. Kúp si aj B-komplex forte, posilni si nervy a pi viacej vody. Pokiaľ by sa Ti ale stav nezlepšoval, tak navštív odborníka, každý tú silu v sebe nemá aby to zvládol sám. Želám skoré uzdravenie.

emma18

ved ked som navstivila svoju doktorku ta mi povedala ze mi nic nieje. tak mohla mi dat aspon nieco na ukludnenie. Inak neviete o nejakych takych liekoch? nech dokazem myslet aj na nieco ine. nieco co kupim aj bez receptu , nemusi to byt nic silne...

amyfl

radca.... myslis si ze unavovy syndrom nespada aj do psychickych poruch? taketo veci co pises riesi, psychiater, psycholog alebo neurolog