priznaky

Príspevok v téme: priznaky
kkatta

ahojte. uz 2 mesiace mi meskaju kramy. mam 18r. menstruaciu mavam pravidelnu. mozte mi prosim niekto napisat vsetky priznaky tehotenstva a poradit nejaky kontretny dobry tehotensky test? pripadne napisat ako ste sa vyrovnali vy s takouto situaciou. (som v maturitnom rocniku a chystam sa na vysku...)

kkatta

irenka- ved to. riadne uzivanie hak - ani o 5 min neskor abo skor, a kondom ani raz nepraskol a ani nic podobne. prave preto som sa ozvala az teraz,lebo som cele leto brigadovala a bola uplne vycerpana... tak som to pripisovala tomu. kamoska mi hovorila ze nej v tedy vynechaju... lenze uz 2.krat. ale v pondelok to zistim a dam vediet ako to dopadlo. myslis,ze pre dietatko by mohlo byt nebezpecne,ze som to odkladala? PETER...o...ou - to svedci o charaktere a laske. vzivote by som sa nevyspala s chalanom u ktoreho by som si nebola ista ze ma ma rad a ze ma nenecha v probleme samu. kaja1 to vyjadrila presne. ale dakujem za nazor

irenka

vidim, ze tu kazdy vidi autorku prispevku "odsudenu" na tehotenstvo, ale ani jeden nenapisal moznost jednoducheho vynechania menstruacie, ktore sa bezne stava. mam kamaratku, ktora uz dvakrat, ked sla v lete na brigadu, nedostala 3 mesiace menstruaciu. prvy rok sa bala, ze je tehotna (nebola) a druhy raz uz vedela, ze je to jednoducho reakcia jej tela na kompletnu zmenu klimy, prostredia, jedla, viac stresu,... nezazila si aj ty, kkatta, nieco podobne v poslednej dobe? nejaku dolezitu zmenu alebo zataz? rozhodne by som ti radila zajst za lekarkou, len ta ti da presnu odpoved, ale zda sa mi nepravdepodobne, ze by si napriek riadnemu pouzivaniu kondomov a HAK bola tehotna. hlavu hore!!!

joujou

uf 2 mesiace....to je teda moc ,sak ked beres tabletky a nedostala si menzes ako vzdy uz vtedy by som patrala po pricine preco mi meskaju...ale ked sa takto stavias k svojmu zdraviu a teraz vlastne uz zdravie diatatka ktore asi cakas ....no kazdopadne ti drzim palce....

kaja1

peter, ty by si fakt zdupkal. Dobre, ze ta nepoznam a nikdy nebudem na mieste tvojho dievcata. Bol by si veeeelmi "zodpovedny" za to,co by si ...

peter..o..ou

2 mes ti meskaju kramy a tvoj priatel je este s tebou? ja by som uz bol fuc.... ten ta musi mat riadne rad. mala by si konat. ak si to chces dat vziat, uz mas asi malo casu, a ak si to chces nechat, mala by si zacat chodit na kontrolu lekarke. a premyslat co dalej. skus tu nahodit temu vydavky na dieta a podla toho si premysliet ci si ho schopna uzivit. a najma ci chcete s priatelom byvat spolu... budes mat pocas tehotenstva tazke dni a lepsie by ti mozno bolo ak by si sa mala v nociku komu pritulit.. a ked bude male na svete, aby aj on mohol byt s nim... a nie byt len ako nasteva. ale hlavne sa popytaj na vydavky. to nie je sranda! a hodit to na tvojich alebo jeho rodicov je nezmysel. je to predsa vase dieta. samozrejme pomoc je vitana, ale spoliehat sa na to.... to by som nerobil! drzim palce

zanov

girl,som zhrozena tvojou reakciou. podla toho ako kkatta pise,mi nepripada ako nejaka tupa pipka, ale skor ako mile dievca, s ktorou sa napriek opatrnosti zahral osud. sestra porodila v 18, takze viem ako sa taketo dievcata citia. maju dost problemov s tym ako zit dalej,ako uzivit seba aj male, kde byvat, ako sa raz postavit na vlastne nohy, ako dokoncit skolu.... doma na nich kricia,vycitaju im... preto si myslim, ze aspon na tomto fore by sme ich mali podrzat,dat im dobru radu, upokojit ich a nie este aj my kritizovat! aj ty si mlada. antikoncepcia nie je 100%na. a o mesiac mozes byt prave ty,co otehotnie. a potom budes lutovat co si povedala, lebo pochopis ako sa veci maju. a na tehotensky test treba riadny kus odvahy ked menstruacia meska 2 mes, pretoze odpoved je viac menej jasna. a kkatta - drzim palce,nech ta odpoveded nie je taka ako asi kazdy ocakava. teda, aby bola zatial este negativna. dakujem.

kkatta

dakujem najme BUBIKu/e. GIRL - priatela mam 4 roky, beriem tabletky, pouzivame kondomy, aj pharmatex! -prave preto lebo viem co moze nastat(problem). lenze nechcem aby moja lekarka zistila,ze cakam babo(ak cakam) lebo je s mojou mamou kamoska a vykecala by jej to skor ako by sme sa s priatelom dohodli co dalej. a viem ist do lekarne,len aj viem,ze testy nie su 100%-ne.tak som sa chcela opytat,ci mi neviete odporucit nejaky, ktory vas nesklamal. ale dakujem za nazor. JUPI dakujem za zastatie sa:-)

girl

jupi - neviem po nicku kto si lae asi dievca - JA mam 19 rokov, partnera uz 3 roky, takze SOm zalubena a antikoncepciu beriem takisto dobre 2 roky...
takze si myslim mozem dovolit slecne kkatte povedat co si myslim, bez toho aby si o mne niekto myslele ze som nejaka "stara dievka" alebo nieco.