priznaky

Príspevok v téme: priznaky
kkatta

ahojte. uz 2 mesiace mi meskaju kramy. mam 18r. menstruaciu mavam pravidelnu. mozte mi prosim niekto napisat vsetky priznaky tehotenstva a poradit nejaky kontretny dobry tehotensky test? pripadne napisat ako ste sa vyrovnali vy s takouto situaciou. (som v maturitnom rocniku a chystam sa na vysku...)

kessy

mozem ti poradit akurat:utekaj k doktorke...napr mudr.kollarikova-pre studentky....teraz je uz jedno si robit test ked tak dlho meskaju,skor ti poradi lekar....si myslim....na toto si mala mysliet skor....skor nez si zacala viest normalny sex.zivot si mala mat svojho lekara a vediet vsetko o akejkolvek antike....si myslim...neber to ako vycitanie....vela stastia ti prajem a nech to dopadne dobre,aj ked toto sa mi volajako nezda...no ved uvidis,ale urcite sa v pondelok objednaj....tu uz nejde o gulicky...

bubik

nafuknute prsia,cste mocenie,viac zhnednute okolo bradavky,zvracanie,zvlastne chute,vytoky,vyssia teplota,flaky na tvari,ale kazda ma iny priznak.a dobreho gynekologa mam ja ak by si chcela,dam ti kontakt

girl

co si neschopna? chod do lekarne a vypytaj si obycajny tehotensky test, stoji 120 SKK a odpoved vies do 5 minut.
Mas 18 rokov tak ked vies sexovat mala by si aj vediet codit ku doktorovi, nemyslis?