chcem pomoct svojej kamoske

Príspevok v téme: chcem pomoct svojej kamoske
ducky

Ahoj ľudie prosiiiiiiim prosiiiiiim mohol by mi niekto poradit??? Naozaj netusim od koho ineho by som si mala pytat radu...Ide o moju kamaratku. Vymysla s chudnutim pritom je uplne normalna a aj keby este par kil pribrala , stale by nebola tucna , ale ona stale rozprava , ze aka je nechutne tucna a , ze sa do nicoho nezmesti...Uz skusala drzat dietu a uz mala aspon 4 haldovky , ale nechpem ju...Raz som u nej spala a bolo som u nich aj cely nasledujuci den a ona podstivo cely den drzala tu svoju hladovku , ale ked nas jej mama zavolala na veceru nalozila si normalne veceru a aj vsetko zjedla , potom ma pnukala este aj chypsami a sladkostami a vsetko jedla so mnou ...Ked som sa jej spyatala , ze preco je , ved drzala hladovku , povedala mi , ze si myslela , ze tento krat uz tu hladovku dodrzi , a ked uvidela veceru povedala si , ze si da len malo lenze sa to dako zvrhlo a dala si vela a teraz toho lutoje tak je este viac... Pozerala som na nu uuuplneee nechapavo...Potom zase prisla do skoly a ked sme boli spolu na WC normalne sa rozplaka , ze aka je strasne tucna...Nechapem co to s nou je...Anorexiu asi nema , pretoze to by nejedla vobec a na vecer toho naozaj zie prilis mnoho, ale bulimia to tiez neni pretoze nic z toho nevyvrati... Newiem ako jej mam pomoct , hoci velmi chcem a myslim , ze taketo dietovanie a potom prejedanie a plakane nad tym , ze je tucna nieje celkom v poriadku..pls poradte mi

ewanescance21

No to máš čistú prvdu. Tvoja kamoška by sa mala v prvom rade upokojiť, ak nechce byť o tri mesiace anorektika. Ak je chuda, povedz jej že nemusi chudnut, ale bude sa racio stravovat tak to bude v pohode. A ROZPRAVAJ SA S NOU!!!!!!!!!!!!!!

alusska

kamos ty bud ticho od teba som nechcela ziadny prispevok, dlhsie ta pozorujem, absolutne si nikomu este nepomohol, naco tu vobec si??? och takych ja zboznujem...prosim ta pekne , nereaguj a uz sem neprispievaj ak nemas adekvatnu odpoved na moju otazku...zbytocne...

pusate

tá kamoška robí blbosť takto nikdy neschudne ked sa bude večer napchávať,radšej nech sa naje ráno a večer len dačo lahké...to je zdravšie.

lenik

neviem napisat co robit ale len chcem napisat ze di davajte pozor aby ste nestratili tie vase dobre kamaratky pretoze v takomto stadiu sme velmi citlive a nemame radi ked sa do nas niekto rype cize radsej aj toho niekoho sme ochotne stratit
takze pozor na to

zuzik

ducky. ja som v podobnej situacii ako ty. moja naj kamoska skoro ako tvoja kamoska..chodi v ciernom, len aby vyzerala chudsie. beha a stahuje si tricko. tancuje na vystupeni a stahuje si tricko...aby nahodou nebolo vidno jej ,,tucne" brucho. nwm. je to tazke. cvici na hrazde a povedala ze zbadala svoje tlste brucho a strasne sa zlakla. to sme nevideli. videli sme len ako pri vymyku spadla skaredo na zem..kvoli tomu.. ze jej bolo vidno brucho. ma o sebe nulovu mienku...do obeda nic neje. obeed zje. niekedy ma hladovky asi 4x. nasilu som do nej tlacila polystyrenovy chlebik. raz sa pokusila vyzvracat obed... nevedela ze stojim za dverami... vraj sa prejedla. ha.. z jednej porcie spagiet.. bojim sa o nu... ked ces... napis na zuz@zoznam.sk a vymyslim spolu nieco. neviem co. je to strasne tazke ale necem aby sa jej nieco stalo mam ju rada...a nezasluzi si to...:(:( a niekedy... ma take stavy.. ze fuuuj jaka som odpoerna! tlsta! skareda! ..a ja mam pocit, akoby sa cely orzbehnut hlavou oproti muru...

penny

ja robim to iste a ja mi do placu teraz pred chvilou som sa ojedla jeden den nejem a druhy sa ojem ja ne som normalna a ani uz nebudem proste neviem kontrolovane jest a ked nejem nic tak nejem nic asi radsej nebudem jest nic