Baby a chalani - Váš názor please

ratafak

a co mas vlastne z toho ze vies presne v ktorom podniku je, nestaci ti ze siel proste do mesta, alebo do svojho oblubeneho podniku s kamosmi. Netlac nanho, lebo sa mu to napokon sprieci a opusti ta. kazdy sme iny, niekomu taketo "kontrolovanie" moze prist ako prejav lasky a pre niekoho to moze byt ponizujuce, ci kontrolovacske. a teda ak ti sam povedal, ze sa nebude hlasit, tak je ta druhy kategoria ludi

mademoiselle

No podla mna je normalne vediet, kde mas partnera a ona nepise, ze mu vyvolava 20x za noc, ale ak je ona chora a nemoze ist s nim, tak by sa ason mohol ozvat kde je a s kym je. Podla man je to normalne. A nie len vo vztahu,ale aj v manzelstve, baby ak vam manzel pride o 10tej vecer domov, ze sa ani z prace doma nezastavi a nebudete vediet kde je s kym je a co robi, to bude pre vas normalne? Pochybujem. Nie je to kontrola. Ja sice nikam nechodim,ale ak niekam idem, vzdy partner vie kde som-podla mna je to tak spravne.

moniqa87

plne suhlasim so sedmikraskou... toto nie je kontrola... nech ti sam napise ked niekam pojde, dohodni sa s nim aby ti napisal, ze prisiel v poriedku a teda kam isiel, neviem ako vy,ale ja chcem od priatela vzdy aby ma aspon prezvonil, ked niekam ide a dorazi tam... aby som vedela ze je v poriadku

sedmikraska

Ale aka kontrola?? Aj moj priatel ked ide bezo mna piatok von, tak mi napise kde zakotvili, nechapem kde je v tom to obmedzovanie, ved ho tam nehce ist skontrolovat.

kakaove mliecko

Omg...sorry ale kde sme to??? To ked ste teraz par tak snad nebudete jeden druheho obmedzovat! Ok...ty musis vediet aky typ chalana je to, ale ak si myslis ze ti je oddany, tak pohov...Pokial mas pochybnosti (s opravnenim dovodom) tak je to ina vec...ale o tom pochybujem...akoby to vyzeralo keby kazdy kazdeho obmedzoval? To sa moze stykat iba s tebou, alebo iba ked ty si tam??? Nic v zlom, ale taketo za to nieee :-p

ratafak

jooj, co si jeho mama, ci pestunka. to mi rodicia stale robia, aj ked som uz davno nad 18 rokov.
ved sa staci nenapadne, na druhy den opytat ako sa mal vcera, a sam ti povie, ze kde bol a co zazil,a nebude to vyzerat ako kontrola!!