Baby a chalani - Váš názor please

ratafak

to som urcite nezazil, ale naco potom vztah, ked sa aj tak casom rozpadne. Ked som bol mlady tak so msnival o vztahu na cely zivot, o jednej jedinej laske, ale taka zena asi neni, co ma rovnake tuzby.

sedmikraska

ratfak, povedal ti tu snad niekto, ze si stary?? nehovori, ze 3 mesiace nie je vztah, ale je to uplne nezrovnatelne, so vztahom kde dvaja spolu ziju a starju sa jeden o druheho, preskakuju spolu vseliake zivotne prekazky a aj napriek niekolkym nezrovnalostiam sa stale miluju. Chces mí povedat, ze so toto vsetko stihol za 3 mesiace?

ratafak

mne uz tie baby nemaju co ponuknut, uz som zazil naozaj vsetky typy dievcat a ziadna sa nakoniec do mna nezalubila.

ratafak

3 mesiace neni vztah, po 3 mesiacoch sa clovek nemoze sklamat?
a kde je vlastne napisane, ze kolko trva chodenie, kym z toho bude vztah, pol roka, rok, 5 rokov, ci 500? ked ma clovek 30, tak nema nic stratene, je mlady cely zivot pred sebou.a kde je hranica, ze clovek je este mlady a kedy je uz stary mladenec? 20 rokov 30 ci 80?

sedmikraska

ratafak, len uplne minimini percento naslo svoju lasku hned na prvy krat. Nehladaj uz vyhovorky na to preco si sam, ale hladaj zenu, ktora ti ukaze co je naozaj laska

moniqa87

ako mozes hovorit o sklamani v trojmescnom vztahu? ved to nie je ani vztah... to je strasne malo a podla mna ty ani nemas sajnu co to vztah je... kolki zaziju ine sklamania, po piatich rokoch a pod...

ratafak

3 dlhe vztahy, ale ja netuzim po striedani partneriek, mne by stacila jedna laska na cely zivot. tu poslednu co som mal, ta bola super, tu som si uz predstavoval ako matku svojich deti, a nic z toho. naco by mi boli tri trojrocne vztahy, ved to je otras. Mozno nemam 80 rokov, ale keby ste zazili tolko sklamani co ja, tak neviem ci by ste tiez mali tolko optimizmu.

sedmikraska

ratfak, ale ved ty v tvojich rokoch by si mohol mat uz za sebou aj 3 trojrocne vztahy a potom by si mohol hovorit o sklamaniach, ale ty si zatial zazil len take lasky ako niektori v puberte, este si teda ani len nedospel a uz stracas nadej ako by ti bolo 80

sedmikraska

ja som nepisala, ze partnerstvo je len o peniazoch a zvyku, ale ak to prestane jednemu z nich vyhovovat alebo dokonca obom je velmi tazke odputat sa od zivota, ktorym si zil niekolko rokov. Svojho partnera nemozes dobre poznat za par mesiacov, spoznavame sa vely zivot, nikdy nemozes vediet presne ako sa ten druhy zachova v urcitych situaciách pokial ich naozaj nezazijes