Baby a chalani - Váš názor please

gater

Laska nie je prelud,laska existuje.Ked clovek v sebe nechce prechovavat lasku tak je jasne,ze ju nebude rozdavat. Clovek ma slobodnu volu a sam sa moze rozhodnut. Problem nastane ked sa rozhodne,ze lasku nepotrebuje. Potom to je tak,ze sa po case ludia rozchadzaju. Clovek si dokaze jednoducho udrzat lasku iba v tom pripade ked si ju udrzat chce. Aj prijat lasku dokaze velmi jednoducho ale musi ju chciet. j

moniqa87

filmari prezentuju vzdy pociatocnu zamilovanost, lebo to je pre divaka najvdacnejsie, ale tak sa zacin kazdy vztah, no zamilovanost nie je to iste co laska, laska sa vyvinie az po case, mozno po roku, po dvoch. to co sedmikraska napisala, to nie je o tom, ze laska neskor vobec neexistuje, samozrejme su tam uz aj ine veci a ak je ta laska skutocna a obaja si vazia jeden druheho tak su spolu stastny... ale mne to pride, ako by si si myslel, ze laska to musi byt nieco ako z filmu... to je moc naivne... upusti z tychto predstav, lebo ziadna laska po rokoch nie je ako z filmu...

ratafak

takze laske je prelud a vsetko je to o zvyku a majetku.
laska aku prezentuju naprikla umelci,filmari je vymyslena take rozpravky sa nedeju.

sedmikraska

proste neda sa rozist zo dna na den, ked uz si s niekym dlho- par rokov.A to, ze je clovek zamilovany neznamena vzdy vsetko, preco by ,mali byt dvaja spolu. Aj tie holky co boli s tebou boli mozno do teba zalubene, ale asi ty beres zamilovanost nejak ako im to nevyhovovalo

sedmikraska

ratfak, ked uz si z niekym 3-4 roky, tak si na nho uz tak zvyknuty, ze sa len velmi tazko luci. Ja som napriklad s mojim 2,5 roku a sem-tam mam este aj motyliky v brusku :) no keby sa ku mne choval nejak spatne, tak neviem, ale rozchod by bol velmi tazky, kedze mame vela uz spolocne kupene...

ratafak

hmm pekna definicia, ale preco moze potom pociatocne zamilovanie trvat aj 3-4 roky? a potom vyprcha a ludia sa rozchadzaju aj po 6-7 rokoch

moniqa87

no ano, kazda co si s tebou zacne musi citit sympatie, ale to nie je este ani zdaleka laska, a ked si spolu budete nadalej vychadzat a nebude vam navzajom na sebe nieco zasadne prekazat, tak tie sympatie mozu prerast dokonca aj v lasku, ale hovorit o laske po troch mesiacoch je unahlene, ved to nie je ani poriadny vztah a nie este laska.... laska je nieco uplne ine ako pociatocna zamilovanost...

ratafak

Tak to je zvlastne, tak ja som si myslel, ze zeny si so mnou zacnu, ked ku mne nieco citia. a preco potom musia vsetko hodnotit a analyzovat a testovat.
Ja som proste zalubeny a nic neriesim, beriem dievca taku aka je, viem ze nik neni dokonaly. tak co sa budem vrtat do malickosti.
Ony vsetko musia riesit a potom im na konci rovnice vide ze ma nemiluju, cisto zalezitost rozumu a nie citov, je to otras.

moniqa87

sedmikraska ma pravdu... vies povedzme, ze by som si zacala novy vztah a hned od zaciatku by sa mi ten moj vyvoleny odmietal ozyvat ked ide on niekam von... no to by som ukoncila radsej omnoho skor ako by som sa tym mala zozierat este dlhsie... aj skor nez do troch mesiacov... a ze ti to tie tvoje odovodnili, ze ta nemiluju? no a co ti mali povedat? okrem toho slovo milovat by som z ust po troch mesiacoch veru nevypustila...
ina mohlo ta napadnut, po tolkych vztahoch, ze robis nieco zle...

sedmikraska

ratafak a nikdy ti neprislo divne, ze si s tebou niekto nieco zacne ako ta spozna blizsie, tak zisti, ze ta vlastne nemiluje? Nepoznam ta, ale nmyslis si, ze teda asi robis nieco zle? Alebo, ze to co cakas od partnerky je prehnane?