nevie čo chce... zmeni sa to niekedy?

Príspevok v téme: nevie čo chce... zmeni sa to niekedy?
janka3

ahojte. mohli by ste mi niekto poradiť lebo som už fakt zufala. mam 23 a v januari som sa bezhlavo zalubila. ten chalan sa spraval ako v oblakoch, hned sme si padli do oka začali spolu chodiť boli sme uplne šťastný. až po mesiaci z ničoho nič prišiel a povedal že je koniec že on to tak neciti... dozvedela som sa že mu napisala byvala, velmi ju miloval to som vedela a boli rozídení len krátko... on sa zmenil zo dna na den, a teraz je to tak, že pride za mnou, vezme ma na večeru, ideme von s kamaratmi ale len ako kamarati.... ked sa uvolni a bavi tak ma postiska, chyti za ruku, zavola ku nemu... pišeme si... ale stretava sa s byvalou nevie sa cez to preniesť ona sa chce vrátiť a on je ako medzi dvoma kamenmi...raz pride za mnou potom za nou... neviem či sa vobec niekedy zmení že s nou už byť nemože aj tak rozmyšla čo by bolo viem to keby sa vratil... mne hovori že mu je dobre so mnou že som pre neho výnimočný človek, ale proste to teraz tak neciti, aale že mi nemôže definitívne povedať že nebudeme už nikdy spolu.... som zmätená... lubim ho no neviem či ma význam byť s ním byť pri nom, pomahať mu, a čakať na niečo čo sa možno nikdy nestane... nemate niekto podobnu skusenosť som už v koncoch... neviem čo robiť

barbinka

mirka23: o tebe som už zistila, že prečo ti vyhovuje, že má 30 rokov. lebo ti dáva peniaze. sama si to napísala. takže dúfam, že si z teba nebudú brať ostatné baby príklad.

coko

cokoladky niesu vsetko, ani prazdne slova, skus sa obzriet za niekym inym, ja som na niekoho cakala dost dlho ani to tu radsej nepisem a vyklulo sa z neho - hovedo, hladaj stastie nie nestastie..

nellka

Nemyslím, že sa pretvaroval. Vo veľa veciach máš pravdu. Tú babu si vybojoval a aj keď ho podviedla, tak je to teraz, keď ho chce naspäť, pre neho ťažké. Lebo premýšľa, či nie je možné, že sa to stalo len raz a viackrát sa to už nebude opakovať, či jej ešte nedať šancu...mali predsa vzťah, to nejde len tak zo dňa na deň zahodiť za hlavu.
A na druhej strane má teba, takú pololásku, ktorá aj napriek jeho nerozhodnosti o neho stále stojí a čaká...Jemu to aj je blbé, ale nepotrebuje to riešiť, nechal to na teba a to sa mi tiež nepáči. ak si nie je istý, nemal by ťa naťahovať a nechávať si ťa v zálohe. Nie je to fér.
Ako som už písala, ak chceš vedieť pravdu, nech je už aká je, tak mu to vysvetli, v dobrom, bez výčitiek, že ťa to čakanie ubíja, že ho máš veľmi rada, ale takto žiť nemôžeš, že sa bude musieť rozhodnúť. Alebo naňho čakaj, ale bude to len samé trápenie.

janka3

no až taký pubertiak zasa nie je. stara sa sám o seba ma vlastný prenajatý bytík, vlastnú prácu, min rok dokončil VŠ. ma predstavy o rodine ako by chcel ... len nevie čo chce, nevie mi povedať definitívne nie...

mirka 23

No veď aj ja poznám chalana, čo má 30 a chová sa na 16, a pripúšťam, že sú aj vyspelejší chlapi, ale toto všetko sú len výnimky.

Deee

Janka ak chces mat prenho cenu a zaroven mu dat najavo, ze takto ta trapi, ukaz mu aky by bol zivot bez teba. Nemoze sediet na dvoch stolickach, nech si teda vyberie, suhlasim s barbinkou.

mirka 23

Janka ty si strašne zaľúbená, nevieš sa na to pozrieť s odstupom. Až s odstupom času budeš vidieť aký v skutočnosti je. Je ťažké radiť niekomu v láske. Veď aj keby sme ti všetky čo sme tu povedali, že sa s ním rozíď, tak to neurobíš, pretože ho ľúbiš. Myslím si, že každá prekusne nedostatky svojho partnera, len aby ju neopustil a aby nezoztala sama.

nellka

No, Mirka, to je také hádzanie chlapov do jedného vreca...Ja poznám takých, čo majú 30 a stále sa chovajú ako 16roční puberťáci a sú naopak chalani, ktorí majú sice menej rokov a viac rozumu. Takže sa to takto nedá posudzovať, to je môj názor. A Janka si s ním rozumie, takže to asi nebude puberťák ako vyšitý. To, že je nerozhodný, je možno jeho povahová črta a s takým človekom sa ťažko žije, lebo stále nevie, čo chce, nad všetkým špekuluje, nedokáže brať veci tak, ako prichádzajú...ale to robí, či má 20 alebo 40.
jani, ten tvoj možno nie je taký, ako som opísala, možno sa tak chová len v tejto situácii. Ale ja som ti už poradila.