uz len SMRT.....

Príspevok v téme: uz len SMRT.....
dead soul

mam pocit ze ma uz oslobodi len smrt...nenavidim sa!!! som tucna, mam bulimiu a chcem to nejak potlacit...rezem sa ale potom mi ostavaju len jazvy a kopec otazok od priatelov ze co sa mi stalo, ci som emo...ale ja uz nechcem byt taka aka som!!! chcem schudnut 8 kil a neviem sa prekonat:( potrebujem silnu motivaciu tak mi prosim pomozte___

dead soul

no dakujem...to ma nikto nechape?! neni tu nikto taky kto by povedal: viem ako sa citis, tiez som take zazila__!!! preco ma posielate ku psychiatrovi ked to iste prezivate aj vy len to v sebe dusite?!

........

obavam sa ze to vsetko nezvladnes naraz, skus to rozmenit na drobne, roztriedit co je najdolezitejsie a co este pocka. Je dolezitejsie tych 8 kil, alebo zabranit dalsim jazvam po rezani a bulimii? Ked schudnes ale budes dorezana, asi to zase nebude ok. Tak myslim ze sa najskor pust do tej bulimie a rezania, to chudnutie este chvilku pocka, na to je vzdy casu dost. Skus zajst za psychiatrom, nicoho sa neboj, on alebo ana ti najlepsie pomoze, ma s tym skusenosti a uvidis ze ti bude potom ovela lepsie. Takto sa len trapis a nevedie to k ziadnemu uspechu. Tak sup k psychiatrovi a tes sa na pekny zivot co pride potom - myslim ze to prave chces, alebo nie? :-)

ekaw

...vyzera to tak, ze sa zaoberas len sama sebou. Pozri sa okolo seba, mozno staci u susedov.. Nemaju peniaze, chore deti, maju rakovinu, nemaju rodinu, tyrana v rodine atd. Potom si povies, ze nemas ziadny problem. Ak Ti toto nepomoze, tak psychiater urcite!

zuzanka24

kolko vazis a merias? neverim ze si tak tucna ako si myslis len sa tak vidis a to je to skreslene vnimanie o sebe

usiko

dead soul.....ty aj ostatne, preco tu pisete ake je to vsetko anic, chces pomoc a nakoniec to dorazis tyn, ze potrebujes schudnut 8 kil....vies naco su psychiatri? A TO MYSLIMVAZNE....

ich

prestan chciet schudnut....a vykasli sa na vahu, lebo sa bulimie nezbavis...a ked sa zbavis bulimie a budes sa zdravo stravovat a pravidelne sportovat, budes zdrava a budes mat v poriadku metabolizmus.
Budes sa citit dobre a zdravo, lebo tvoje telo bude zdrave. Mozno sa aj prestanes rezat.
A postavu budes mat taku, aka ti bola nadelena. Ked ju prijmes, budes zdrava a a zdravi ludia nechcu umret...prestanes myslet na smrt.
Ja viem ze tieto slova su primitivne, dokedy sa nemusia stat cinmy.
Bola si uz u nejakeho odbornika?