Solarium

jancecka

barbinka, nie, nie som z Ba, a do Ba to mám dobre ďaleko :DDD ja som od Topoľčian :DD, ale akurát dnes šiel manžel aj s partiou pracovať do Ba :DDDD svet je malý

antibiotika

Cawte baby.Mala by som na vas otazocku,beriem antibiotika v solarku som nebola cca7dni.Ked ich doberiem tak dalsi tyzden chcem mat od solarka pokoj.Myslite,ze ten tyzden staci? citala som tu,ze niekto sa od toho vyhadzal alebo sa mu spravila alergia.Dnes zavolam do solarka a spytam sa ich nato ale chcem vediet aj vas nazor.

barbinka

no sak ja sa doma teda aspoň kuknem a napíšem ti, že čo si myslím, len z fotky nooo je to tažko, ale však uvidíme. a zrejme napíšem až večer, lebo dnes mám tenis po robote.ok? si z BA?

jancecka

a kde sa teda stretneme? :D teraz je zrejmé že chodím do solárka, keďže som to tu viac krát písala, fotka je z minulého roku a rada by som vedela, že či odhadneš správne či to je opálenie zo solárka alebo zo slniečka :D ok, napíš teda z domu, ale ja mám net len v práci, čiže sa ozvem až zajtra :D

barbinka

no môžem sa kuknúť, ale z domu. ja som teraz v práci a my tu máme zablokovaný pokec a podobné stránky. lepšie by ale bolo kebyže ťa vidím naživo.

jancecka

barbinka, mám nick na pokeci, tiež jancecka, tam mám fotku, som tam dosť opálená, aj ty máš na pokeci, tak ak by sa ti chcelo, behni pozreť, a napíš mi bud tam alebo sem, či som opálená solárkom alebo slnkom :D ak sa ti chce samozrejme :D chcem si ťa preskúšať :D

barbinka

jancecka: jasné. to je vidieť na prvý pohľad. mne sa nepáčia baby opalené zo solárka. a kamarátka má 22 rokov a vyzerá na 30, no celkom zle.

barbinka

nemám rada solárka. baby budú vyzerať staro a zošuverene. bleee, však to je škaredé. nie je nad prirodzené opálenie. a čo budeme robiť, keď vylezie slniečko a bude vás opekať? slnko sa nemá kombinovať so solárkom. je to rakovinotvorné.

jancecka

tak ja teda neviem,ja sa natieram od prvého razu, predsa len rakovina hrozí aj zo solárka, natieram sa kozmetikou na to určenou, pred opalovaním, a aj po opalovaní, také jednorázovky si kupujem, ja si myslím že je dôležité sa natierať