Solarium

jancecka

minulý rok som to spravila tak, že som chodila do solárka asi tak dva mesiace pred letom, potom som mala dva týždne pauzu od solárka a začala som sa opalovať na slnku. Na slnku sa tiež natieram. Nekombinujem obe. Ale tento rok to vyzerá tak, že nebudem mať čas na slniečko ale ak aj hej, určite si spravím prestávku a nebudem kombinovať. :D

barbinka

no jo, viem, že baby tam chodia aj kvôli tomu akné. ja ho našťastie nemám, možno keby som ho mala, tak neviem. ale je to vidieť, musela by som ťa videť naživo a ešte to bolo rozmazané. a teraz mi povedz v lete nebudeš chodiť na slnko? lebo keď sa budeš solárkovať, tak by si nemala.

jancecka

no vidíš ako sa dá pekne opáliť v solárku :D keď používaš krémiky pred a po opalovaní, tak rozdiel nie je vidno :D fotka je z plesu v zime, kedy som nemala inú možnosť ako solárko :D nevravím že je to najzdravší spôsob, ale ja ho mám odporučený od kozmetičky a bolo to to najrozumnejšie čo mi odporučila, lebo naozaj mi to na akné na chrbte a na dekolte pomáha, ale ako sa vraví, všetko s mierou :D

jancecka

možno aj tesáre,aj tam je priehrada :D tých je v okolí viac, alebo Bedzany :D mne osobne sa Topoľčany ako mestečko veľmi páčia, len škoda že sa tam nedá dobre nakupovať D:

barbinka

noo duchonka to nebola určite, lebo to poznám.inak pekné mestečko topoľčany, síce malinké, ale v pohode.

barbinka

no tak to je, v topolčanoch som už bola. kamarátka má v Jacovciach babku a my sme boli ešte na jednej priehrade,len neviem ako sa to volá.