Skinoren a Aknecin

Príspevok v téme: Skinoren a Aknecin
ewka

DNES SOM BOLA U KOZNEJ A PREDPISALA MI TIETO LIEKY A CHCELA BY SOM SA VAS OPYTAT ZE CI MI TO ZBYTOCNE NIAKO NEPOKAZI PLET PRETOZE NEMAM AZ TAK VELA VYRAZOK A NEWIEM CI SI TEN SKINOREN MUSIM NATIERAT NA CELU TVAR ALEBO LEN NA VYRAZKY ??? LEBO ZEVRAJ TEN KREM DOST VYSUSUJE A BOJIM SA ABY MI TO VELMI NEVISUSILO PLET LEBO JA NEMAM VELMI MASTNU SKOR TAKU NORMALNU PROSIIIIIIIM POMOZTE

avelyn

ja skinoren pouzivam dva mesiace, dost mi pomohol, nemam ani pocit ze by nejako vysusoval, ale stale ma po nom plet stipe a skriabe... nevie niekto ci je to normalne aj po takej dobe?

MARISA116

ja som pouzivala zineryt viac ako rok a nic mi nepomohlo to je ako droga ked to nedas hop virasky su na svete onicom ale skusila som skinoren super hned susi ano pali to svrbi to znaci ze funguje skinoren je dobry a nebojte sa ho pouzivat ale zo zaciatku len male mnozstvo

zineryt

ahojte,ja som zacinala so zinerytom a pouzivam ho dodnes, pre mna je to hojivy zazrak, viditelne vysledky za dva dni a nie 2 mesiace. teraz mam aj skinoren kedze ten zineryt dost vysusuje, ale ked som si namiesto zinerytu dala na celu tvar skinoren z noci do rana boli vyrazky na svete. takze asi to bude dlhodoba zavislost na zineryte kedze nepomohol mi ani aknemycin.

sara13

ach ano stipe to hlavne ked to pouzivam uplne prvy krat casom si na to koza zvykne a velmi krasne to hoji, nevzdavaj sa. mna to tiez stipalo a svrbelo nenormalne hlavne tam kde je citliva plet okolo nosa ale vydrzala som to a teraz uz ho pouzivam a sem tam ma to len tak posvrbieva tak to jemne nechtom zlahka poskriabem.

ach

Ahojte, ludia moji, kozna mi predpisala skinoren, no ja ked si ho natriem, mam pocit akoby mi tisice ihiel bodalo do tvare, strasne to stipe. Naozaj velmi. Mate tiez take skusenosti??? Dakujem za odpoved.

...

ja momentalne pouzivam duac gel (cca nieco vyse mesiaca), zda sa mi dobry, mam dost problematicku plet uz dlhu dobu, teraz odkedy ho pouzivam, nemam plet taku zrohovatelu a netvoria sa uz nejake znacne vyrazky, ten rodzdiel citim a vidim, sem tam sa ale nieco objavi, uvidim ako to bude prebiehat dalej. uvazujem aj o tabletkach typu roaccutane a pod. pokial nezabere dostatocne prave toto, lebo mam toho za tie roky uz plne zuby...

tomik151456

no ja som pouzival ten skinokren a podla mna to je velke h.ovno...prave som dobra antibiotika, uz mam uplne taku bledu vysusenu plet od tych pripravkov, teraz cez pradzniny sa budem opalovat a ziadne pripravky nebudem pouzivat, lebo cim viac ich pouzivate tym to je horsie