Skinoren a Aknecin

Príspevok v téme: Skinoren a Aknecin
ewka

DNES SOM BOLA U KOZNEJ A PREDPISALA MI TIETO LIEKY A CHCELA BY SOM SA VAS OPYTAT ZE CI MI TO ZBYTOCNE NIAKO NEPOKAZI PLET PRETOZE NEMAM AZ TAK VELA VYRAZOK A NEWIEM CI SI TEN SKINOREN MUSIM NATIERAT NA CELU TVAR ALEBO LEN NA VYRAZKY ??? LEBO ZEVRAJ TEN KREM DOST VYSUSUJE A BOJIM SA ABY MI TO VELMI NEVISUSILO PLET LEBO JA NEMAM VELMI MASTNU SKOR TAKU NORMALNU PROSIIIIIIIM POMOZTE

maruska84

ahoj, ja som mala skinoren, ale natierala som si ho iba na celo, kde som mala take drobne vyrazocky, lebo inak strasne vysusoval, ale ja mam citlivu plet arobilo mi to celkom neprijemny pocit, uplne mi to stiahlo tu plet, tak som ho prestala pouzivat a casom sa to upravilo samo

tinus115

mam jednu otazku,moze sa pouzivat skinoren spolu v kombinacii s aknemycinom?skusal to uz niekto?a ked ano pomohlo?

lizanka

skinoren-mam mierne citlivu plet aj ked je mastna a hruba, tento pripravok ju hrozne drazdil a napinal, nepomohol vobec

aknemycin-to iste co Zineryt a fura dalsich antibiotik tohto typu, po niekolkych mesiacoch uplne na prd

inac system "liecby" vodicky&masticky skusala kozna aj na mne, bolo to nanic, dala som jej definitvne zbohom...najprv si musite prejst tu torturu aby ste potom zistili, ze uz nie je nic co by vam mohla kozna poskytnut s akym-takym efektom, okrem toxickych liekov.

zuzolog

pouzivala som aknemicin aj skinoren a mysli si, ze aknemicin bol lepsi, len prudsi, ale pomohol , vrchna kossticka sa mi zlupila aj s vyrazkami, len problem je v lete, nemoze nan svietit slnko...
ale niekedy som mala poci, ze sa mi ide tvar zlupit az do masa :)
nesmie sa to prehanat !
vela stastia

sepia

Nho ja som mala skinoren taktiez a myslim ze je celkom fajn davala som si ho na celu tvar a dost mi pomohol vyzarky sa netvorili a pomaly ale isto odstarnuje aj flaky po akne,ale chcela som uz vyskusat nieco nove tak teraz mam duac gel a ten je tiez dobry len troku dost mi vysusuje plet.

ewka

aj ja by som si ho natrela na celu tvar lenze mam ju dost mastnu a bojim sa ze ked si ho natriem ze bude este mastnejsia :(

dd

ja mam tiez skinoren, kozna mi ho kazala natieraz rano, tak to tak robim, zda sa, ze pomaha..na vecer mam nejaku vodicku, neviem ako sa vola..chcela mi dat zinerit, ale ten nemozem, kedze dojcim..skinoren si davam na celu tvar a ked si ho natriem, tak mam plet uplne super!a mam skor zmiesany typ pleti..

ewka

hore som napisala ze nemam mastnu plet ale mylila som sa teraz v lete sa mi strasne masti ked si dam ten skinoren prestane sa mi mastit mate s tym niekto skusenosti ?? prosiim

alank7923

ahoj ja beriem skinoren tiež a je to celkom fajn liek a davam si ho na celu tvar a nevysusuje mi ju dako velmii...v pohode si ho daj na celu tvar