Je dobré, aby nový priatel vedel o PPP?

Príspevok v téme: Je dobré, aby nový priatel vedel o PPP?
Palinnna

Predstavte si situáciu, začali ste bojovať s PPP. Po dlhých rokoch máte pocit, že môžete začať žiť úplne odznova, akoby s čistou hlavou...Treba nového priateľa, zaťažovať minulosťou? Nemá sa človek radšej už nehrabať v minulosti a len sa z nej odraziť? Ak to priateľovi poviem, čo ak to niekedy zneužije proti mne? Prosim vás o váš názor...lebo ani ja neviem, hlavne, keď mi povie niekedy (zo strandy), že mám pneumatiku...ja keď mu poviem, že keď sa rozhodnem byť pribratá, budem taká a on sa na mna len s hrôzou pozrie...že to hádam nie!!! Ved budes cvičiť, zdravo jesť...haha..akoby som nejedla.Je lepšie informovať priateľa o PPP, s ktorou zápasím?

radana

Palinnna,nie ho do toho tahat.Len ho o tom oboznam a hotovo,viacej mu ku tomu nevysvetluj.Ale vediet by to urcite mal..

Palinnna

moje PPP - anorexia a bulimia - od 13ky, teraz budem mat 21...zijem bez PPP uz 5 - 6 mesiacov :)
dakujem za nazory...neviem, nechcem ho do toho tahat, ale niekedy ma poriadne boli, ked len tak medzi recou spomenie, ze ake brusko mam...co co uz...toto su polena, a aj s tymi sa asi musim popasovat...fuuu

lenik

aj ja si myslim ze treba povedat a ak mate urpimny vztah tak to jednak pochopi, ak sa lubite tak to nevyuzije proti nicomu a nikomu a napokon ti to len pomoze pretoze si bude davat pozor na vtipky typu: "pneumatika alebo kufor"