Je dobré, aby nový priatel vedel o PPP?

Príspevok v téme: Je dobré, aby nový priatel vedel o PPP?
Palinnna

Predstavte si situáciu, začali ste bojovať s PPP. Po dlhých rokoch máte pocit, že môžete začať žiť úplne odznova, akoby s čistou hlavou...Treba nového priateľa, zaťažovať minulosťou? Nemá sa človek radšej už nehrabať v minulosti a len sa z nej odraziť? Ak to priateľovi poviem, čo ak to niekedy zneužije proti mne? Prosim vás o váš názor...lebo ani ja neviem, hlavne, keď mi povie niekedy (zo strandy), že mám pneumatiku...ja keď mu poviem, že keď sa rozhodnem byť pribratá, budem taká a on sa na mna len s hrôzou pozrie...že to hádam nie!!! Ved budes cvičiť, zdravo jesť...haha..akoby som nejedla.Je lepšie informovať priateľa o PPP, s ktorou zápasím?

fida

ahojky Palinnna...manzelovi som to povedala dost neskoro..to uz som sa snazila prestat s tym...postavil sa ktomu ako chlap, myslim, ze to pochopil, aj ked si myslim, ze ako milujuci manzel, to mal vidiet skôr...ked som sa mu stracala pred ocami...ale co uz, uz s nim niesom...a je to aj kvôli bulimii

Palinnna

Vdaka dievcata, vazim si, ze ste reagovali na tuto temu...pomohli ste mi...pocakam este, ako sa vztah bude vyvijat (inak je to moj taky prvy ozajstny vztah, pretoze PPP ma pripravila nie len o zdravy rozum, ale o vsetko, o normalne prezivanie, o pocit, ze ti na niekom okrem teba zalezi, o chut na sex atd)...pockam, chvilu, a potom mu to poviem...pretoze stale citim, ze je aj kvoli tomuto a jeho poznakam iste napatie medzi nami...aj vy sa drzte, vela stastia!

radana

Palinnna,len mu to kludne povedz,ked ta ma rad,zoberie to na vedomie a nebude dalej do teba sparat s takou temou.Inac drzim palce,aby si vydrzala a uz sa k tomu problemu nevratila :D

Palinnna

Radanka, dakujem aj tebe...pravdepodobne, to bude lepsie, aby vedel, ze su temy, ktore chcem nechat vo vztahu neskor tabuizovane, ktore poviem, ale uz dalej nechcem riesit...dostala som do cesty dalsiu prekazku a snad ma aj Boh skusa, ci sa uz naozaj viem zmenit...:)

verina

palinna,
ja som to priatelovi povedala...najprv som sice nechcela, lebo som sa aj hanbila aj bala ze ma nepochopi, ale poviem ti, urobila som dobre.
Nepochpil sice velmi preco som zvracala, ale vypocul ma, snazil sa pochopit, bol mily a nic mi nevycital.
Urobila som dobre, lebo ma uz nic netazi a mam pred nim ciste svedomie :) btw. povedala som mu to po roku co sme boli spolu...
tak sa drz a znova nepodlahni :)

Palinnna

fida, dakujem, aj ja tebe drzim velke paste, aby vsetky problemy odisli...som presvedcena, ze uz do toho nechcem spadnut...7 rokov mi bohate stacilo...nemozem povedat, ze som z toho uplne vonku, lebo co sa tyka hlavy ta ma vie niekedy poriadne potrapit...
drzim ti velke velke paste, nech sa ti dari a este ak mozem - otazka - ako sa k tomu postavil muz, ked sa nakoniec dozvedel, ze mas PPP?

radana

Tak mu to povedz polopatisticky,ze take nieco,ze do teba vyryvali s kilami si uz vo svojich 13-tich rokoch zazila a ze to potom dopadlo tak,ze si mala tolko a tolko kil a ze uz by si take nieco prezit nechcela,takze tie poznamky o pneumatike nech si necha pre seba...

fida

Takze som to pochopila spravne...mojko, ja som s bulimiou bojovala 3-roky a môj manzel ktoremu som sa chcela pacit si to ani nevsimol, ze sa zo mna stava troska(nikdy som nebola tlsta), neviem, preco som s tym zacala...ani nevies, ake zdravotne problemy som kvôli bulimii mala a stale mam,,aj psychicke..teraz som rada, ze sa mi konecne podarilo pribrat na normalnu vahu..netrap sa kvôli malickemu brusku...ono vela muzom sa to paci, neviem sice kolko vazis a merias, ale urcite si akurat a nie niejaky obor,,,ziadna dieta ti za tie problemy nestoji...a co sa tyka tvojho sucastneho priatela..pokial sa mate radi, urcite to pochopi a pomôze ti..a pamätaj, pokial ta niekto lubi si pre neho tou najlepsou a najkrajsou...a su ine priority, ako len vaha...drzim prsteky, nech sa z toho dostanes, ver mi, nestoji to zato nicit si zdravie anorexiou a bulimiou...pa

Palinnna

Je pravdou, že som mu naznačila, že toto ja nerozoberam, či mam o kilo naviac alebo nie...spytala som sa ho, že či by som sa mu páčila s 30timi, 40timi kilami? a on, ze to nie...ale ked nepochopil toto, tak neviem, či pochopi o čom je PPP...pytam sa, lebo mi na nom zalezi...jemu na mne...a nechcem sa mu sprotivit...lebo vela ludi na to reaguje tak, ze fuuj...to co si robila, je skutocne hnusne...