Vagina,je to normalne?

djpepe1

Kazda zena ma jeden pysk maly a druhy vetsi,to plati aj o prsiach,A tie chobotnice co mate vo vagine tak to je zle alebo samovolne roztrhnuta P.blana,Skorej je to prstovanim,ked to trci az von,tak je to vaginalna zlata zila

siiiiiisiii

Bojim sa ze ak mi partner ju vylize tak ze si povie fuuj jaku to ma chut...sa mu bojim ju dat vylizat lebo ten vytok smrdi..poradte mi

janka

Ahojte,
mám problém a to asi majú všetky. Keď som bola malá, tak som ti to robila, až kým to nezbadali rodičia, ale teraz mám problém ako keby sa moje hormóny zbláznili a ako keby vytekal zo mňa moč a neviem či mám isť za svojou gynekologičkou, lebo už som bola pred rokom a aj mi niečo predp. ale vôbec mi to nepomohlo.

alzbeta98700

baby ja mam zase problem ze moja vagina je mala, a minule sa do mna partner nezmestil, to bolo moje poprve. a odtevy sa bojim mat sexualny styk ze sa do mna zase nevmesti, sm uplne zmetena poradte mi!

vagina velka

ahojte mam velký problém po 2 pôrodoch som zistila že mam velku vaginu a ani sex s manželom už nie je taký aky bol, nuž bojim sa a citim sa menej cenná, využivam aj ine praktiky v sexe ako iny ale ta vagina mi veľmi strpčuje život lebo zo sexu nemám pôžitok iba sa citim ako pobehlica ktora urobi inemu dobre a jej nijaka utecha. pred tym som mala orgazmy ale teraz???

ninika

prosim ta lne s tym nechod ki lekarovi lebo ta vysmeje..to co tam mas ma kazda zena..a aj ja...je to rovno pri vchode akoby nejake male "chlopnicky" a baby ktore to tam nemaju su "vysukanea" preto to tam niektore nemaju...to je vse :)