Vagina,je to normalne?

LenkaNM

Takze ja to nestastie nemam ale cem sa spitat ked chalanovi fajcim a tu predkozu ked si da dole tak neviem ci mu mozem dat jazyk do tej dierky cez ktoru cura .. dakuejm za odpoved ... A mam pr vas dievcata dobru vec ked vam chalan dava penis do vagini tak si nataihnoite piski nataiahnute je to super a potom ked vam do tam da upene supe .. a ked vas lize a mate ich nataihute je to uspis divcata

ghdxifjkxc

ked newes co to je tak ja ti poradim studujem medinu a uz som to aj cital ze ten vytok je priznakom rakoviny ako casto to vyteka napi my na ojko22

sharpskinhea

JAAAAAAJ TRUUUBY ZEBY WAGINALNY WCHOD???? OTRASNE TO WAS MALI UZ W SKOLE UCIT....A KED WAS NEUCIA TREBA SA PYTAT!!!!

cicka-micka

Su to pozostatky panenskej blany. Su tam až do porodu, u každej ženy iné. A pohlavným stykom sa rozne presuvaju a menia a poprípade trhajú, tak žiadne starosti :)

kolesso

hilda, ci hildegarda, som prekvapena, ze na to, kolko mas rokov, nevies ani tie zakladne veci o svojom tele! ten "hlien" ako to pises, je vytok, co sa tvori vnutri vo vagine a tym ju aj precistuje.normalne je biely,az priesvitny, cez ovulaciu moze zmenit konzistenciu aj farbu.
ale ak ju zmeni mimo ovulacie, moze ist o nejaky zapal,ci infekciu,vtedy treba navstivit doktora.
takze je to uplne normalne.

chruminnka

JA SA ZE SMEJEEEEEEEEEEEEEEM.. AKO NIE NA PROBLEMOCH DRUHYCH.. ALE NA TOM CO PISETE.. KKS.. JA NEWEM DE SOM SA TO DOSTALA :D

bobrikk

Baby a ten hlien mate stale ale len obcas? Ak tak priblizne v strede cyklu, tak je to normalne, ma to kazda...suvisi to s dozrievanim vajicka atd.. Ak to nesvrbi a ani prilis nezapacha je to ono, nemusite sa bat. Ak nie, je to nejaky vytok a to by uz chcelo gynekologa