MaM RoZdVoJeNú OsObNoSť!!!!!!

klewa

chcela som vam len otvoriť oči aby ste sa vspamatali a kašlali na celé chudnutie.mám vela tlstých kamošiek a ani jednu nenapadlo nejesť ani vracať ani nič také a sú šťastné a spokojné so svojim životom aj ked niesú chudé.a ja by som sa napchávala aj keby som bola tučná bože no a čo,svet by sa nezrútil hlavne že som zdravá...ale ak vás moje príspevky deprimujú tak sorry... porúčam sa

rybicka

klewa, to ma ako znamenat clever? Myslim, ze clever moc nie si a nechapem, co vlastne hladas na fore tohoto typu a aky ciel tym sledujes. To fakt nemas nikoho, s kym by si sa rozpravala o veciach, ktorym trosku viacej rozumies ako tomu, o com je toto forum tu? Ak ti to robi radost, vrtat sa v ludoch, ktori maju vazne problemy, tak nech sa paci, chod sem aj nadalej, ale prilis inteligentne mi to teda nepripada. Tie tvoje prispevky, vsetky su v style \\\"som zdrava, je mi super a vy ste tu vsetci sibnuti a hovorite same sracky\\\". Je to nefer, ze niekto tvojho typu, ktory nema paru o com tu je rec, robi stavy ludom, ktory sem chodia preto, ze potrebuju podporu od ludi, ktori chapu cim prave prechadzaju a ktori ich aspon takto nadialko trosku moralne podporia. Takze odkaz pre teba KLEWA, prosim najdi si nejake forum typu \\\"dnes sa zasa tak nudim, kto ma chut si so mnou zapismenkovat?\\\" a prestan sa prosim obuvat do ludi, co sem chodia z vaznych dovodov o ktorych ty {nastastie pre teba} ani zdaleka nemas sajnu. Maj sa.

ich

Ani mne sa nechce zit...ale mam mnozstvo dovodov preco zit...alebo pre koho...a vy urcite tiez...
Uvedomujem si, ze moj zivot nebola moja volba, ze si nepamatam ze by bolo nieco pred mojim pocatim, kde by som si vybrala zivot, tento zivot.
Bolo nam to nadelene...rovnako ako stavba kosti...
telo sa da formovat...a my to tu snad vsetky vieme...
Ale zivot na tejto planete by ani nevznikol, keby bol o peknych telach...
Skuste si uvedomit, ze tak ako sa da formovat telo, sa da formovat aj dusa...
Baby, skuste si len predstavit tu chronicku nespokojnost so svojich tiel, preniest na chronicku nespokojnost so svojou dusou...No paaaaaaaani...to by sme boli vazne osobnosti....a takto...kto dostava nobelove ceny? chude zeny za stihlost? nie........
Ja nemam co hovorit....viem....ale neda mi to...
Citim sa potom este horsie...ale je to take uvedomenie si, ze sme chore a, ze choroba sa da vyliecit a ze je tu nadej na plnohodnotny zivot...

klewa

ste sible ci co pre taku blbost sa zabijat... ja vas nechapem. zaujima vas furt len jako vyzerate a co keby ste oslepli a nevideli sa?

pusate

s tvojou výškou a váhou by si mohla byť aj modelka,nemáš dôvod sa rezať. ale ja so 151cm nemam šancu...a to ze som chudá je mi na nič... len si tou anorexiou ničím zdravie a život...prišla som kôli tomu o žlčník ani deti mať nemôžém ani muža-kto by už chcel takeho krpatého 35-kilového škaredého chrústa ako som ja...nemám dôvod žiť,chcem umrieť...

vandracka

hm a čo by si urobila keby si mala 100kg?? vieš koľko majú ľudia problémov a omnoho horších ako s hmotnosťou, viem ľahko sa to hovorí, ale musíš byť na seba prísna, skús to aj keĎ , viem je to ťažké ale všetci Ti držíme palce

Dr jajboli

Tak sa snaž normálne sa stravovať a tešiť sa zo života aký je krásny. Máš ideálnu váhu a ešte by si mala trochu pribrať na tvoju výšku. Veľa buď na vzduchu, prechádzaj sa v prírode a papaj a pi.