ake nechty?

berenice17

nevyzeraju akrylove neprirodzene,bojim sa aby neboli prilis hrube a tak-alebo to skor zalezi od nechtovej dizajnerky?ktore viac poskodzuju nechty pod nimi-alebo to je jedno?

lenka22

ja nosim akrylove a nedam na ne dopustit, mala som raz gelove a olupali sa mi za mesiac, a v bb su lacnejsie ovela akrylky ako gelove, takze aj v tom su vyhodnejsie, a aj sa lepsie upravuju, ja chodim vzdy na nove nechty raz za dva mesiace, vobec nechodim na doplnacky...

tia

Keď začnú rásť, tak buď si ich necháš nadrobiť/obnoviť alebo si ich necháš úplne vyrásť a budeš si ich pilníkom zbrusovať a upravovať. Mne to robí kamoška a používa aj kvalitnú nechtovú kozmetiku, takže som spokojna. A hlavne dala som si ich z toho dôvodu, pretože už som sa hanbila niekde ukázať moje ruky. Strašne si ohrýzam nechty, tak hlavne z toho dôvodu som si ich dala. Len jedno sa mi nepačí ta umelých nechtoch, že keď ideš na discu, tak svietiť ako ježibaba:)

berenice17

a ako je to s nimi ked ti zacnu rast tvoje-doplnaju sa alebo odpadnu a robia sa znova.Nici nechty akryl viac ako gel alebo naopak?