ake nechty?

zuzana171

ahojte vsetci ja som nechtova dizajnerka a myslim si ze naozaj velmi zalezi od toho kde si nechty date spravit.ja som zamestnana v luxusnom salone a aj ked mame ceny vyssie vysledok stoji za to.lepsie je zaplatit za kvalitu...

svevita

Mne osobne sa viac pacia akrylove..vyzeraju ovela prrirodzenejsie.Akryl rychlo schne nepotrebujem ziadne lampy. Robim si ich sama doma, kupila som si na to vsetky prostriedky, ktore ma vysli aj s pilnikmi a vsetkemu co k tomu patri asi 1700Sk, to jedno balenie vydrzi aj na vyse roka...tak si to prepocitajte, keby som mala chodit kazde dva tyzdne doplnat gelove kolko by ma to do toho roka vyslo...treba len kustik sikovnosti, prax, ktoru nadobudnes casom a hlavne cas na to...ale zas co by sme nespravili preto, aby nase ruky vyzerali pohladne.. :)))

lala

Ja som mala gelove a vydrzali mi strasne dlho,keby som mala cas ich doplnit tak aj dlhsie))a ked mi "opadali" tak som mala pod nimi pekne moje nechtiky, ale ked som ich odporucila kamaratke tak jej opadali hned a este mala aj ryhy... to je indy-vindy, myslim

tunyo

ahojte vsetci ja som mala tiez gelove nechty a nikdy viac by som to uz nedala spravit teraz mam problemi nechtami chodim ku koznej

slavka.tothova

ahojte. Ja som manikerka a robim zo znackovym americkym gelom. Je super, uplne prirodzeny, krasne leskly a nechty vyzeraju ako vase, len nalakovane. Je to drahy material, ale som na materskej, tak robim doma ( za nizsiu cenu) Ak ma niekto zaujem, tak 0915 717 666. Som z Ba, devinskej

majka babymac

najlepsie su vlastne nechty,,ja si stale robim francuzsku manikuru...pouzivam spevnovac nechtov a to mi velmi pomaha..mala som uz aj gelove nechty ale boli o nicom a moje vlastne sa z toho spamatavali velmi dlho..velmi mi to nechy=ty znicilo...je to hlupost, lepsia je prirodzenost.

timiniacka

(berenice17)ja si myslim ze zivicove su najlepsie a to vravom z vlastnej skusenosti takze ja si to myslim jednoznacne tak

silvinka

tak ja mám už gelové nechty s menšími prestávkami 4 roky a naozaj záleží na dizajnérke,aké hrubé spraví.ale aj gelové môžu byť pekné tenké a držať dobre.momentálne som sa naštvala a rozhodla som sa robiť si nechty sama.aj keď vstupný materiál je dosť drahý,za chvíľku sa mi to všetko vráti a ešte si možno aj zarobím.avyzerajú fakt perfektne,stačí trošku šikovnosti.