ake nechty?

lilliana

Je pravda, že živicoé sú tiež dosť tvrdé. Aj drahšie.Napíš o nich .
Moja osobná ,,nechtová dizajnerka,,
mi však odporučila akrylky.
Hello, za doplnenie platím asi 50sk /necht. Určite je kopu super kozm.salonov v tvojom okolí.
Ak táto pani bude súhlasiť s uverejnením jej čísla, no probl.
Len nezabudni, na príplatok za cestu.
Inak je šikovna a robí to odborne.
Má dosť širokú klientelu.

lenka22

ja si akrylove len spilnikujem na svoj nechet a mam pokoj, aj teraz si nechavam vyrast svoje nechty aby sa mi trosku pozbierali z tolkych umelin. Lepsie sa mi odstranuju akrylky ako gelove, tie mi velmi znicili moje nechty a spamatavali sa z toho asi tri mesiace:((( a co sa tyka tej hrubky mozes si povedat ci chces hrubsie alebo tensie. Suhlasim s lillianou:)

oli

Ja mam gelové a som velmi spokojná mám ich už 7mesiacov a ani raz sa mi nezlomili a vobec niesú hrubé záleží od dizajnérky ale aj od kvality gelu čím kvalitnejší tým drahší sú super achodím na doplnacku raz za mesiac vobec to nevidno

petruska

HM....JA TI ASI VELA NEPOMOZEM PRETOZE SAMA NEVIEM AJ JA SI CHCEM IST DAT SPRAVIT NECHTYAMAM TAKY ISTY PROBLEM AKO TI.NEVIEM CI AKRYLOVE ALEBO GELOVE PRAVEZE AJ JA SA BOJIM ZE AKRYLOVE BUDU HRUBE.PROSYM VAS SKUSTE MI PORADIT.

dadka

Jednoznacne akrylove ,uz som mala vsetky druhy ale odporucujem akrylove s pevne ale zase zalezi od dizajnerky velmi ako to ich urobi

lilliana

Gelové sú pekné avšak dosť porézne.
Akrylové zasa tvrdšie, dlhšie vydržia.
Sú odolnejšie voči náporu, tlaku a vode.

Chcem sa však spýtať aké máte skúsenosti s ich odstraňovaním?