Syndrom drazdiveho creva

batavya

Prestalo ma prehanat a mohla som si vypit aj kavu bez toho, aby som po nej do piatich minut bezala na wc.. Mno je to beh na dlhe trate

batavya

neviem neviem aj ja ta zdravim :) ozvi sa ked budes mat synBio abo hocikedy
Sissa, vysledky po jedeni IBS generica som spozoraovala asi tak po troch-styroch krabickach

NeviemNeviem

aha.. dakujem .. asi skor skusim to cečko s aminačami.. a nevieš čo je dobre na naduvanie netušim prečo ale pri športe ma neak naduva a to jem dve hodiny do zadu ..

RNG

Doplnok L-DOPA zvysuje hladinu dopaminu, co stimuluje vylucovanie rastoveho hormonu, hGH a tym zrychluje celkove regeneracne procesy. Takze tam je spojenie.
Ale neviem, na kolko ucinne. Osobne som skor za branie vitaminu C a aminokyselin na podporu tvorenia kolagenovych vlakien co celkove posilnuje telesnu strukturu. Linus Pauling a dr Mathias Rath odporucaju doplnok najmenej 3 gramy vitaminu C a niekolko gramov aminokyselin, najma L lysine , ale aj arginine a ornitine

NeviemNeviem

rng nemozu rastove hormony ako anabolika pomoct? kedze su na rast svalov aj organov..neni mozne ze by črevo sa este vyvinulo a dostalo do normalu?

sssisa

tiez som si kupila generica beriem ich druhy tyzden musim si ist kupit dalsie balenie lebo mi uz dosli ale zatial nepozorujem zlepsenie asi by som mala vyskusat aj ten psyllium

rng moholi by ste mi este raz prosim vas napisat ako by som mala brat Stress plus a st. john wort od iherb? a po akej dobe by som mala pocitovat nejake zlepsenie ci to je asi individualne ze?

NeviemNeviem

Mato ani ja ich neviem objednat a aj som chcel ale tam ti chceju čisla s karty.. kreditnej.. a pomocou nich ti mozu uplne manipulovat s kartou vyberat.. atd..

Tie generica si kup su dobre.. nevylieči to asi nic no určie okusok pomozu su nane robene študie pomohli viacerim aj batavia si ich chvalila..:D tymto ju zdravim :D a aj ja si ich chvalim..

no a ten synBIO ma neake ine probiotika aj zlozenie a tiez bol testovany.. u vela ludi tak ho chcem vyskušat.. uvidim po mesiaci ..

MartinCBR

synBIO nepoznám tiež by ma to zaujimalo.
Inak mám v plane kúpiť IBS generica ako sa vám pozdávajú tie, pomohlo to niekomu?
Mám pocit že tých výrobkov je už nejako veľa na trhu a pochybujem že všetky budú dobré. Nemám záujem podporovať obchod z reklám. Zase všetky vyskúšať asi nestihnem.
Podla mňa niektoré sú len na podporovanie trhu. Super budú určite tie Healthy Origins Probiotic, ale neviem to objednať.

NeviemNeviem

no viem však prave myslel som tie aminokyseliny na narast svalovej hmoty..
či nie su zaťažov pri IBS,
inak čo hovorite na pripravok synBIO? mate snim niekto skusenosti? su nan robene študie s kladnými odozvami ...