píše si s inou

Príspevok v téme: píše si s inou
lochnes

ahojte. s priatelom sme spolu už vyše 5 rokov a asi pred dvoma mesiacmi som zistila, že si esemeskuje s nejakou babou.neboli to len také nevinné smsky. mali trochu sexuálny podtón. povedala som mu ze o tom viem a presviedčal ma že sú to len smsky ze s nou nič nemal a že to uz skoncilo.vôbec neviem načom som lebo stále si predomnou skrýva mobil a vždy znervoznie ked si ho chcem pozriet.a ked sa ho spytam či si s nou este píse tvrdí ze nie. mate s niecim podobným skusenost?

lochnes

dakujem za vsetky názory. a trochu som aj rada ze niesom sama čo ma taketo problemy vo vzťahu.určite si z tohto niečo zoberiem.

neillinka

shakira,neviem presne v akej si ty situacii,ci uz vies alebo len tusis,ze sa nieco deje,ale ja ti verim,ze nie je lahke to len tak ukoncit.Ja som tusila 4 mesiace ze sa nieco deje,aj ked som stale dufala,ze to nie je prave toto,ale dopadlo to ako to dopadlo.A ver mi,ze po 7 rokoch a pred naplanovanou svadbou a vybavenou hypotekou na byt,to vobec nebolo lahke.Ale zasa keby som to zistila az po svadbe a po kupe bytu,tak by to bolo omnoho horsie.Tak to drzim prsty a zelam vela vela sil:-)

neillinka

no,ako som sa ho zbavila? Vtej chvili,ked som to zistila,to bolo jednoduche,urobila som cirkus a odisla,nemal inu moznost ako to v tej chvili respektovat:-)))ale potom ked ma nechal vychladnut,zacal znova doliezat.Ja som este uvazovala nad druhou sancou pre neho,ale vtedy som si stale pripominala,co mi urobil.A pripominam si to aj teraz.Stale ked ho vidim,tak mi to trha srdce a stoji to strasne vela sil,ale ja viem,ze je to takto spravne.Uz som ho aj prosila,nech ma konecne necha zit moj zivot a nech mi da pokoj,ale stale sa niekde "nahodne" stretneme.Ale ja viem ze som uz teraz dost silna na to,aby som to zvladla,no tesne po rozchode som nemala taku silu ako teraz.Ale mala som okolo seba strasne vela dobrych kamosov a rodinu,ktori mi velmi pomohli to prekonat.Len treba velku silu a tu musi lochnes najst v sebe sama.:-)))

sakira

neillinka, to som lochnes poradila ja a nie volumka :)), a ako si sa ho zbavila? ja neviem ako to mam urobit, mam rada samu seba ale ako vravis ked mas rada aj jeho tak je to tazke odohnat a nechat tak, ako si to prosim ta urobila ty??

neillinka

Volumka,Ja som tiez mala taky isty ako ty nazor,pokial som sa neocitla v situacii ako lochnes.Ked na to pozeraz ako pozorovatel,riesenie hned vidis,ale ked si priamo v tom,tak to nie je vobec lahke.Ja som sa tiez okolo toho motkala dlho,kym som to riesila a konecne slovo som potom povedala,az ked som zistila ze ma s nou podvadza.Milovala som ho 7 rokov a na to sa neda len tak zabudnut,ale az po rozchode som si dokazala uvedomti presne,co znamena slovo hrdost.Ja ho milujem aj takmer rok po rozchode a on pravidelne za mnou chodi a prosi ma o odpustenie a navrat k nemu.Ale pre mna je uz teraz vlastna hrdost prednejsia ako on,ale na to som musela prejst vsetkym tym zlym,aby som to pochopila.Ja som mu uz davno odpustila,ale keby som sa so stratenou doverou k nemu vratila,uz by som nikdy nemohla mat rada samu seba.Tak preto by som lochnes radila nieco podobne ako volumka,ze nech to zatial necha tak,lebo pokial sa nepresvedci sama na vlastne oci,ze je to hovädo,tak nebude mat silu sa s nim rozist.:-)))

Volumka

Áno samozrejme, treba si objasniť všetko, aby sa to uviedlo na pravú mieru. Ale neviem, možno som divná, ale takéto veci neuznávam a jednoducho dokázala by som sa preto rozísť bez mihnutia oka... aj keby ma to bolelo...(viem si to živo predstaviť, lebo niečo podobné sa mi stalo, hoc to nebolo až také ako opisuje lochnes) preto hovorím o hrdosti, že by som sa nenechávala ponižovať takýmto spôsobom a nechávala zo seba robiť blázna v tej domienke, že tu vlastne o nič nejde...Je pravdou, že každý ma iné hodnoty, ale ja si myslím, že ak chlap miluje, tak iné baby v jeho živote nemajú čo hľadať a hlavne nie hentaké potvory...

sakira

ja nikoho nesudim, a uz vobec nie lochnes, a ako by som sa citila v takej situacii?? som proste v podobnej, hadam viem ako sa citim, povazujem to ani nie tak za sebaponizujuce, je to trochu silne slovo, skor povedane ako som uz pisala som v deji a preto sa na tu situaciu nedokazem pozerat z ineho uhla, preto pockam co mi cas ukaze, potom necham plavat, len nechapem koho som tu mohla sudit svojimi prispevkami, jednoducho ak by ste boli v takej situacii, nehovorili by ste len o hrdosti, v prvom rade by vam islo o nejake riesenie a zachranu niecoho pre co ste nejaky ten cas zili,,

Volumka

sakira, slovo hrdosť je široký pojem. No neviem, chcela by som si predstaviť teba v takejto situácií, čo by si spravila. Nepovažovala by si za sebaponižujúce tolerovať hento svojmu partnerovi? keď dokonca vieš, že ak by o nič nešlo, tak by ti o tom povedal a neskrýval pred tebou mobil?... tak láskavo nesúď...

micacica

sa mi zda ze ona to ani nekce riesit lebo ho velmi miluje a tak co jej tu hovorime je zbytocne / ako vidim rozist sa nekce no tak co ine zostava? Ja si myslim ze sa ponizujes sama. A ked s tym nechces nic robit tak tvoj chalan s nou aj zacne sukat s prepacenim a ty sa na to budeš este divat? ce - ved to je tvoja volba a ja mu to potom prajem ved ked s tebou zameta teraz tak potom nech aj s tebou umyva dlazku,,, treba ti asi fakt postavit tych dvoch pred seba ako to spolu robia a potom sa ti otvoria oci. Pardon ze som sa trochu rozculene rozpisala..