Vplyv energií na zdravotný stav

[zruseny12]

diky za radu...hula...ja som aj tak zacala reagovat aj na ostatnych,len na tu jednu som dost nastvana,lebo viem,ze len ona mi mohla velmi ublizit,nechcem sa moc rozpisovat...ale skusim to...

hula

No,Mariaa,tak už ani nekliknem na tú stránku,po tvojej reakcií.Ale,praj tej zlej osobe všetko dobré,veď keď niekto sa povyšuje,robí zle,samé zákernosti,je to v podstate chudák,ktorému niečo chýba.Praj mu,aby sa mu dostalo toho čo mu chýba.Aj tebe bude lepšie.

[zruseny12]

pozrela som si stranku a nieco na tom pravda bude,sama som zazila na vlastnej kozi prednedavnom a aj u syna som zazila ked bol na umretie...../hovori sa tomu z oci/a aj ja mam typ na jednu osobu, ktora bola velmi zla a je velmi zla a velmi mi ublizila...tak obcas si spomeniem na nu,ze ona ma musela prekliat ked som tak ochorela...:0((((........

Martin_242

No ak niekto potrebujete kvalitnejšie vibrácie, presťahujte sa k nám do paneláka, tam vám naši milí susedia s vŕtačkou dodajú tie najzdravšie vibrácie - zadarmo a denne.

mira

Energia je to čo odlišuje živého človeka od mrtveho - to najpodstatnejšie. Chemické reakcie sú síce teraz moc diskutované ale energia je dôležitejšia. o to smutnejšie, že jej nikto nerozumie a takmer nikto sa nimi nezaoberá.Energiu získavama hlavne z potravín a z okolia. Ak jeme mrtvu rafinovanú a priemyselne upravovanú stravu, táto je zbavená energie. Obrusovaním zrn dochádza k odstráneniu obalov a po cca 2-3 dňoch k vyžiareniu energie. Vzniká mrtva hmota. Podobne cukor, mäso, mlieko. Varenie u zrn neodoberá energiu.
Mrtva potrava dodá kalorie, ale nerozkmitá bunky, nedodá vibrácie - vitálnu energiu. Na obale je napísané energia ........xy joulov. Toto je udaj o teple, ale nie o vitalite.
Energia rozhoduje o zdraví a chorobe. Ak máme v sebe prevahu niektorého druhu energie /buď odstredivej alebo dostredivej/ vznikne nerovnovážny stav ´- choroba. Napraviť sa dá opačnou energiou než bola príčina choroby. To je podstata liečenia .