Vplyv energií na zdravotný stav

[zruseny12]

ja si myslim,ze mam ten problem,ale scasti jasne,ze je to aj tym,ako som otehotnela,ale len s casti...trochu to a trochu to...lebo ked sa clovek vrati do minulosti,zacala sa mi smola lepit na paty akurat pred 12-nastimi rokmi ked som tu zenu spoznala...inak predtym tiez som stretala ludi,ale nebolo to az take,a na nej vydno,ze ma priam nenavidi aj mi napisala list velmi sprosty...tak som uz vela krat rozmyslala,ze to len ona ma musela prekliat...a nepriat mi nic dombre...ale,jasne ze skazdeho troska ako som uz pisala....

dr.jana

Zaujimava diskusia aj ked reakcie su ako som si vsimla hlavne negativne. Uprimne ma to tesi, pretoze ste sa zatial do podobnych problemov asi nedostali. V medicine sa pouziva na podobne diagnozy vacsinou \"zaklinadlo\" :-) funkcna porucha.
Pre lekarov sa poriadaju v Prahe \"Energoinformacne kurzy\"... len na okraj. Pripadne doporucujem knihu CHOROBY Z NENÁVISTI - MUDr. Rosinský

RNG

Hypnozqa a hypnoticka sugescia nie su povercivost. To su dnes normalne lekarske nastroje, znacne ucinne.
Woodoo doll, to zachadza trochu pridaleko, samozrejme. Ale s istotou sa neda ani to kompletne vylucit, hoci to nie priama hypnoza pri osobnom styku hypnotizera a pacienta.
Existuje plno pokusov extremne silnymi mediami, ktore vedeli prenasat svoje myslienky a sugescie na velke vzdialenosti. Nastastie sa jednalo len o niekolko ludi na celom svete, takze tych zamestnava statna tajna sluzba a ich existenciu znacne zatajuju dnes.

Martin_242

RNG: Nerob si srandu z takýchto vážnych vecí, práve som si spravil RNG-voodoo panenku, tak keby si zacítil nejaké negatívne energie, máš to odo mňa :)
Som zvedavý, kam až táto debata poverčivých ľudí zájde, o chvíľu tu možno budú spomenuté mimozemské bytosti (čo je uveriteľnejšie než tie vaše negatívne energie)a lesní škriatkovia :)

[zruseny12]

inak ja sa o taketo veci moc nazaujimam,ale citala som uz vselico aj zazila,tak len z vlastnej skusenosti pisem...kazdy mame nejake zazitky atd.a kym sa nepresvedcim na vlastnej kozi tak niekedy o niektorych veciach aj pochybujem...ale som clovek ktory pevne stoji na zemi a nevznasa sa v oblakoch...uz som s toho vyrastla..:0))))......

RNG

Preklinanie suvisi so sugesciou a hypnozou.
To su realne dusevne/psychologicke manipulacie, nie imaginarne "energie".
O ich existencii a sile nie je ziadna pochybnost vo vedeckom svete.
Skuseni lekari ich casto pouzivaju, tak isto psychologovia, prirodni healeri, samani,"strigy" a "carodejnici".

[zruseny12]

RNG,ja som na vlastnej kozi zazila syna,ktory bol velmi zivy a atd.a po jednej svadbe kde bolo vela ludi,dostal z oci...ten chlapec bol ako mrtvola druhy den...az vecer ked mu kamaratka urobila z oci,ozil...odvtedy takym veciam verim,a stalo sa aj mne toto prednedavnom...a vobec nie som naivka,som realista...ale niektore veci su na svete fakt nevysvetlitelne...ludia by nemali ani bezdovodne PRISAHAT,PREKLINAT ATD.

[zruseny12]

skusim jej priat len to najlepsie,ale ako?ked ona ma obvinuje s toho,ze som jej odlakala syna z domu...a ja si myslim,ze asi tazko prestane na mna pozerat v dobrom,vlemi mi ublizila nie len ona ,ale aj jej rodina...ale ako pises budem im priat len to najlepsie,uz som aj zacala prednedavnom,lebo som pocholpila,ze s takymi ludmi na jednu cestu nejyjdem...diky moc za radu...

RNG

Klikol som si na tu stranku o negativnych a pozitivnych energiach a dobre som sa zasmial(povodne som povolanim fyzik....)
Naivni ludia sa daju touto pseudovedou/vierou uplne oblaznit. Pre mna to ale znie ako skor ako dobry vtip.

[zruseny12]

raz som pisala jednej pani cez sms,a ta mi napisala,ze mam velmi silne prekliatie...ale viac uz nenapisala...tak neviem preco...ale ja ten nazor mam odkedy som tu zenu spoznala 12rokov tomu bude...