Zapácha mi-sex

Príspevok v téme: Zapácha mi-sex
hanbím sa

ahojte, mám vyše 18 rokov, priatela s ktorým som 11 mesiacov. Mám však problém,moja vagína má strašný pach. Sprchujem sa pravidlene - každý deň, ale po nejakých 6 - 7 hodínach je to strasne. Hanbím sa pred ním, nechcem aby ma napríklad lízal, netuším ako by sa zatváril keby si pričuchol, alebo okúsil to čo tam dole je. Prosím o radu, čo s tým, čo proti tomu zápachu, nejaké špeciálne mydlo, alebo iné prípravky (?).Máte alebo ste mali už podobný problém?. (a skúste iné rady ako návštevu gynekologa,na tú sa chystám, ale rada by som našla ešte aj iné riešenie). Dakujem

Nezmarko22

neni nič horšie ako ked žene smrdí ta fajfula. Predstav si že ti smrdí pernamentne a chalan ta chcel vylízať, aj riť aj fajfulu. No ten musí odpadnúť, bude rozmýšlať aj nad rozchodom. Chápem ked chalan smrdí ale ak žena? Hanba, ty by si lízala smradlavú rybu? asi nie čo?

Janulik9999

ahojte potrebujem poradiť.... po sexe s mojim priateľom s ktorým som 3 roky, mi zapácha z pochvy. Aj ked sa umyjem nič z toho lebo ráno to mám znova. Kde môže byt problém? Sa mi zdá ze to nie je môj zápach ale skôr jeho. Viete mi poradiť co s tým? Som totiž v Anglicku takze potrebujeme niečo dostupne aj tu. Ďakujem Vám

chalan69

neviem ci tom ma stym nieco spolocne.. ale pocul som ze u bab je to podobne ako u chalanov ze je pre nas dobry ananas .. aby sme boli chutnejsi :D ze to zalezi od toho co papas. alebo sa skus opytat svojho gynekologa.. myslim ze to je dobry napad.

chalan69

neviem ci tom ma stym nieco spolocne.. ale pocul som ze u bab je to podobne ako u chalanov ze je pre nas dobry ananas .. aby sme boli chutnejsi :D ze to zalezi od toho co papas. alebo sa skus opytat svojho gynekologa.. myslim ze to je dobry napad.