Vlasy - ako urychlit rast

miinka3

no ja vam vravim, ze ovsene vlocky su super!!..teraz som vsadila aj na prirodu, kupila som si brezovu vodu a brezovu sampon, hm, no moc vabne to nevonia, ale uvidime ako to bude...vsade citame, ze priroda je najlepsi pomocnik, tak treba skusat aj take...no mne narastli teda po tych ovsenych vlockach paradne, a mozno sa budete cudovat, ale strasne mi zhustli!! to ze mi neverite, je vas nazor, mne to pomohlo a vy si to vyskusajte!!

jankaaaaaaaaa

pouzivaj masku gestil wonder. podstrihavanim ti vlasy nezacnu rast rychlejsie ani pomocou ziadneho zazracneho samponu

kristy 11111

ahojte,ja mam kučerave vlasy a velmi suche ,už si neviem rady hlavne preto že už mam roky stale tu istu dlžku vlasov aj napriek pravidelnemu podstrihovaniu a stele nič,možete mi niekto povedat čo si mam dat na suchost vlasov a na lepši rast?už som použila všetky šampony :ako GLISSKUR,PANTENE,atd,a nemožem použivat dlhodobo jeden druh šamponu,už som z toho normalne najedovana...dakujem majte sa

simka111

skúšal už niekto masáž pokožky hlavy s olejom s hroznových semiačok??? chcem vedieť či to pomáha na rast vlasov..

Zaran

Izabelka_MT
Tá mastička sa volá Viprolan-je to hadí krém s chladivým účinkom,v takej malej okrúhlej,modro-bielej plastovej krabičke,stojí cca.6€ ale na vlasy sa to nevyplatí,nepomáha to veľmi na rast.Ak už chceš investovať do vlasov kúp si radšej nejaké tabletky napr.Revalid,ten pomáha,za tú mastičku len zbytočne vyhodíš peniaze.

Lubo1992

ja ma problem a dufam ze mi tu poradite,pred casom som mal uraz pri ktorom som si poranil aj hlavu no dopadol som hlavou na cestu a mam tam miesto kde teraz nemam vlasy neviete mi prosim niekto pordit?dorastu mi tam este vlasy?:(