nemam uz motivaciu

Príspevok v téme: nemam uz motivaciu
sasa:)

Od decembra chudnem, po lieceni na ktorom som pribrala na 67kg,som doma priberala dalej az na 78kg pri vyske 170cm kvoli liekom. Potom som zacala jest kombinacie podla delenej stravy a cvicit dva krat do tyzdna, no vynechavala som, velmi mi nezalezalo na schudnuti, pritom som vzdy si udrziavala postavu bolo to pre mna dost dolezite byt stihla, aj som vzdy bola. Pred liecenim som mala pri vyske 168cm 55kg. Po vysadeni sa mi liekuzacalo velmi darit v chudnuti, kg za tyzden dole, zacala som aj poctivejsie chodit na tanecnu, vynechat kalanetiku ma nenapadlo ani raz.Cez prazdniny som cvicila doma hodinu denne a po nich som s tym neprestala ale uz len 30min denne a este zacala chodit na aerobik. Takto som schudla od konca februara na 58kg, teda 12kg. Uz asi mesiac stale odkladam cvicenie a tak niekedy nestihnem vobec(myslim doma). Preto ma to chyti niekedy v skole cez volnu hodinu alebo na tanecnej ked netancujeme prave a davam naraz 100drepov na zachode. Uz necvicim s takym elanom a skor len zo strachu ze priberiem. Najradsej by som sa na to vykaslala uplne a uz nemyslela na chudnutie ale nedokazem to. Poviem si ze zacnembez starosti jest to co mi chuti a uvidim ci priberiem ale nakoniec si poviem ze to este vydrzim kym nebude 55Kg.Skusam jest co najmenej a co najmenej kaloricke ale cim menej kaloricke tym viac toho zjem, neviem prestat jest az pokym nezjem nieco ,,zakazane"Neviem ci by nebolo lepsie keby som rovno zjedla to co chcem a v normalnom mnozstve ako kvanta nekalorickej stravy a nebyt aj tak uspokojena a mysliet na jedlo.Bojim sa , ze budem jest tak vela aj normalnych veci a priberiem. C ked je moj zaludok proste taky velky a som len nenasytna?
Uz nechcem doma cvicit, nepriberiem ak budem len 2x tyzdenne chodit na tanecnu, raz na aerobik a 2x na bodystyling ako doteraz?prosim poradte mi uz 3 tyzdne kolisem mezdi 58-60.

sasa:)

no asi sa na to az moc sustredis, skus si dopriat nejake volnejsie dni a vykaslat sa obcas na to cvicenie ked mas chut robit nieco ine, tak sa tomu venuj, trochu potesenia si vnes do zivota, lebo sa z toho totalne zdeptas a uz sa ti nebude teda chciet chudnut vobec.Ako sa stalo mne. Z pohybu rob to co ti robi najvacsiu radost, lebo potom ti to vydrzi aj ked chudnut nebudes a nebudes priberat.
Teraz bud trpezliva, lebo tvoje telo asi toho naraz vela zhodilo a je asik v soku lebo si mysli ze nedostane dost tak sa boji zhadzovat dalej.Asi by trebalo nejake vyzivnejsie veci papat, nie len vodnate veci s vlakninou, treba aj masooooo, mozes polystyren, ryzu, proste viac skrobov aj tie dobre tuky, ty totiz nemas zaaadne, taze oriesky a tak su take dobre tukove:)) porad sa s nejakym vyzivakom(poradcom pre vyzivu, to je normalne doktor, vyzna sa v tych latkach co telo potrebuje pri chudnuti), on ti poradi ako postupovat dalej

slniecko326

Ahoooj
mam rovnaky problem teda asi este horsi,cvicim kazdy druhy den aerobic plus pomedzito fitness plus chodievam na bicykel jem momentalne snazim sa 4 az 5 krat denne vmensich davkach vacsinou len zeleninu alebo nizkotucne jogurty tvaroh atd ,predtym som jedla menej bola som aj na liposukcii brala soma beriem znovu tabletky nachudnutie anechudnem ani gram,som zufala ako nikto pretoze vsetko to usilie ten pot je na nic neviem co uz mam robitci mam fakt uplne prestat jest aleboco..mam 169 cm a 70 kg hroza des som typ hruska cizevsetko to mam na zadku a bokoch ani liposukcia nepomohla ani to cvicenie ani nic..co mam robit????????????? dakujem moj mail slniecko326@hotmail.com

wazalka

toho pohyu ako pise mas hooodne..:-) ked mas vysku okolo 170 tvoja vaha by mala byt o 110 cm mensia , teda asi 60 kg:-) ak nechces skoncit ako baby tu, chudnutie vo vlastnom zaujme ukonci, inak dopadnes zle........