posilnovanie stehien!!!!

Martin_242

Inak babule, na zvýšenie hmotnosti a objemu je veľmi dobrá vec nazývajúca sa kreatín.
Bežne sa vyskytuje v mäse, telo si ho vie vyrábať aj samo.
Predávajú ho v každom obchode s doplnkami výživy pre športovcov.
Cez internet sa dá zohnať 1 kg za 600,-SK.
Jeho užívanie má efekt v zavodňovaní svalov, ich rastu, zvyšovaniu ich sily a výbušnosti.
Užíva sa jeden mesiac, ďalší mesiac sa neužíva.
Takto sa ho dá užívať neobmedzene dlhú dobu, žiadne vedľajšie účinky som zatiaľ v žiadnej serióznej správe nečítal.
Po mesiaci je možné pribrať z kreatínu 2 až 6 kg.
Schválne sa idem opýtať RNG, čo si o kreatíne myslí.

Martin_242

Tesne pred cvičením (cca 1 hodinu) nepapať nič, zbytočne zaťažujete žalúdok a znižuje to výkon, poprípade bolesti žalúdka pri pohybe.
Takže keď vám vytrávi, cvičiť, na objem svalov je lepšie menej opakovaní (8-10), ale s vyššou hmotnosťou.
IhneĎ po skončení tréningu jedlo/nápoj s vysokým obsahom monosacharidov a vo vašom prípade vpodstate čokoľvek v akomkoľvek množstve.

Martin_242

Pri snahe pribrať som ja osobne zvykol zjesť veľkú porciu kalorického jedla tesne pred spaním.
Samozrejme, treba si vyskúšať, či zaspíme a či nám v noci nebude zle.
Takto prijatá strava sa ale najlepšie ukladá do tuku, pretože v noci je náš metabolizmus značne spomalený a telo sa venuje regeneračným procesom, na čo treba energiu, tak ju svojmu telu doprajte, keď chce byť silou mocou štíhle, ale vy nie :)

mimi000

a cely den ked nic nezjem, ked mam nejaky problem, to s mi stane raz za 3-4 mesiace takze neje to take katastrofalne

Martin_242

No ak máš problém so srdcom, nápoje obsahujúce kofeín konzumovať nesmieš.
Ak priberieš a budeš si udržiavať hmotnosť istý čas, telo si na to zvykne, nemusíš zasa schudnúť na pôvodnú váhu.
Zasa ako píšeš, niekedy nezjesť celý deň nič - to je veľmi nevhodné.
Z druhej strany sa na to pozrime - človek trpiaci obezitou, ak chce byť štíhly, musí dbať na správne stravovanie a pohyb po zbytok života.
Ty toto nemusíš. :)