dokaz

radana

Ano,ale aj toto sa da obist.Kamoska napr.pisala sms svojmu milencovi cez net cez orangeportal a to nebolo zaznamenane nikde.Na 4 mobily ich tam ma 40 volnych sms zadarmo a jej manzel sa aj tak z tych vypisov nic nedozvedel.A prijate hovory tam vedene na tom vypise neboli.Takze...

radana

ver,je to tazke odpustit a uz sa ku tomu nevracat.To podozrenie tam po takomto niecom stale bude.Mate deti?Tie v kamoskinom vztahu prave trpeli chudiatka najviac..

ver

vaham pretoze ja ho uz dost poznam a uz z jeho reakcie ked mu to poviem budem vediet na com som ale vaham lebo sa toho bojim ze na nieco pridem ked somm sa ho minule opytala ci to nahodou nepokracuje povedal myslis si ze by som mohol byt taky hajzel mam oci otvorene ale nanic som neprisla ze by mohol este klamat

radana

Mila ver,toto ti asi ako dokaz postacovat nebude.Moji znami mali podobny problem-ibaze v opacnom garde,cize podvedeny bol manzel mojej kamosky.A doslo to k tomu ze muz uz nevedel kedy prestat a takto svoju manzelku kontrolovat a terorizoval dalsie 4 mesiace.Neda sa povedat,ze by im ten vztah nadalej nejako klapal,ziarlivost sa tam stale ozyva a hadky maju na dennom poriadku.Ale ani sa mu necudujem,po tom co spravila...O vypis si moze poziadat iba majitel toho telefonu.

ver

to sa neda uz som to raz skusala oni mi to nedaju aj keby som mala jeho obcansky a ´potom aj tak by to zbadal na fakture za telefon a ja podvadzat nechcem chcem to odneho ako prejav ucti a vernosti zato co som si musela vytrpiet

vitana

tak by si sa ho na to pytat nemala a isla rovno na vec, ozaj a nemozes to urobit bez jeho vedomia? bude to trosku hnusne z tvojej strany, ale si vo vyhode :) takze to mozes urobit

vitana

uf, tak to uz je ine kafe "ver" prepac, som nevedela,ze ste spolu tak dlho...neviem si ani len predstavit, ze muz po tolkych rokoch dokaze toto urobit. muselo to byt hrozne pre teba :( a ak to tak citis, tak to urob. sama vies, co je pre vas najlepsie, v kazdom pripade ti prajem vela sil a vela stastia.

ver

je mi to vlastne dlzni bolo to strasne obdobie psychicke pre mna velmi ma to bolelo uz je dobre ale keby to premna spravil bol by to dokaz ze mu namne zalezi sme spolu 23 rokov vitana myslis ze mi to nestoji za ponizenie pokoj a istota